Blog
ROCKCAST KLUBOVNA#3 - BONUS (Martin Tvrdý)
Přejít na obsah

ROCKCAST KLUBOVNA#3 - BONUS (Martin Tvrdý)

Po dvou a půl týdnech se o slovo opět hlásí ROCKCAST.CZ - KLUBOVNA - COREMUSIC.CZ s dalším a tentokrát trochu netradičním hostem!

Po Skywalker a Criminal Colection se stal totiž hostem tentokrát rapující písničkář Bonus. Vítěz cen Apollo nebo Anděl (za alba Konec Civilizace a Náměstí Míru) nebo též autor kapitoly o sXe v kultovní knize Kmeny. Bonus je sice převážně umělec alternativního ražení ovšem s dlouholetou vazbou na hardcorovou hudbu a její myšlenky. Zároveň tak symbolizuje pojetí Klubovny, která se nevymezuje pouze na jeden žánr.

V rozhovoru se dozvíte současný stav projektu Bonus, jeho vzpomínky i názory na minulost i současný stav hnutí straight edge u nás nebo to, proč má takovou obavu z moci a síly současných médií. Myslím, že se nám tenhle díl povedl, a snad i trochu navazuje na to, co jsem načal s Katem, Pauliem a Vladimírem.

V závěru vás jako již tradičně poprosím o vaše názory, „olajkování" našich stránek a hlavně sdílení. Jen tak se totiž myšlenky z tohoto dílu Klubovny budou moct dostat k co nejvíce divákům. Díky a snad se vám bude nový díl Klubovny líbit více, než ten předchozí!

www.facebook.com/klubovnacm
www.facebook.com/ROCKCASTCZ
https://www.facebook.com/pages/Bonus-Náměstí-míru/
http://bonus.temnysily.cz/

Články autora Gumi

Videoklip PRAGO UNION Hodinky s vodotryskem

Prago "pyčo" Union a s ním rapující básník Kato jsou zpět. V poslední době nebývale produktivní rapová kapela, která za poslední rok stihla…

ROCKCAST KLUBOVNA #2: CRIMINAL COLLECTION

Po více než měsíci se opět hlásí ROCKCAST KLUBOVNA, která pro vás přes celé léto chystá další zajímavé hosty! Nejprve bych vám všem…