Blog
TRASH GANG presents: DESIGNER DRUGS (USA)
Přejít na obsah

TRASH GANG presents: DESIGNER DRUGS (USA)

Už v sobotu 19. prosince se u nás představí američtí djs a producenti Designer Drugs (US). Praha je jednou ze zastávek jejich evropského turné, na kterém je přivítají i města jako Mnichov, Bratislava nebo Lipsko.Tato dvojice z New Yorku je na světové taneční scéně známá od roku 2007, kdy se jejich debutové album Hardcorce/Softcore během pouhých několika týdnů dostalo do první desítky iTunes Dance. Michael Vincent Patrick a Theodore Paul Nelson v současné době vydávají svoje skladby na labelech Sex Cult Records a Ultra Records.
Proslavili se nejen řadou povedených remixů a jedinečných energických setů, ale i spoluprací se známými umělci jako jsou Alvin Risk, Drop The Lime nebo Wuki.

Na jejich show v klubu Chapeau Rouge se jako support představí dvojice místních djs-residentů Them Darned Teenagers. Své umění společně s nimi předvede i švédsko-kazachstánská dvojice djanes Peaches´N´Cream (swe/kaz) a plzeňští VarunaMitra.

Předprodej probíhá ZDE.

Články autora Jonathan

Slipknot v O2 Areně? Špatný zvuk pro zvučné jméno!

Slipknot jsou tělesem, kteří zvěstují své metalové evangelium již téměř 20 let a určitě nemá smysl zde nějak sáhodlouze rozepisovat jejich…

Letošní MetalFest v Plzni bude ve znamení zvučných jmen!

Západočeská metropole bude v obležení takových jmen jako Cradle of Filth, SepticFlesh či Amon Amarth. Toto je ale slabý výčet celkové soupisky,…