Blog
Vinyl Brothers – nový eshop s vinylem v ČR
Přejít na obsah

Vinyl Brothers – nový eshop s vinylem v ČR

Pondělí 25.5.2015 bylo pro většinu lidí prostě jen obyčejné pondělí. Pro fanoušky Douglase Adamse to byl obyčejný ručníkový den. A pro dva hudební nadšence velmi neobyčejný den, kdy po několika měsících plánování a práce otevřeli vlastní e-shop s hudbou. A ne ledajakou - s hudbou na tom nejvěrnějším, nejhezčím a nejtrvanlivějším hudebním nosiči – na vinylových deskách. Přivítejte Vinyl Brothers.

Co od Vinyl Brothers můžete čekat, co se výběru sortimentu týče?
V rocku, punku, hardcore a metalu jsou doma a protože jejich vkus logicky ovlivňuje sortiment, to jsou žánry, které v e-shopu najdete zastoupené v největší míře. Takže jestli sháníte desky kapel z vydavatelství jako Fat Wreck, Epitaph, SST, Revelation Records nebo Sideonedummy, bude pro vás nabídka Vinyl Brothers sázka na jistotu.

Za Vinyl Brothers stojí dva muzikanti, které můžete potkávat na pražské punkrock/hardcorové scéně už nějaký ten pátek. Tomáš Kejmar (Worldhood, Quemar) a Štěpán Farkaš (CityLights) tvrdí, že Vinyl Brothers jsou jejich cesta, jak “nedělat práci na hovno.” Ale co si budeme povídat. Všem je totiž jasné, že jim jde jen o to, aby si mohli pro sebe kupovat vinyly za velkoobchodní ceny.

Vinyl Brothers pro nás představují způsob jak pracovat s hudbou, což je jedna z nejdůležitějších věcí v našem životě, můžeme ji touto cestou zprostředkovávat ostatním a zároveň tím získat část nezávislosti na práci poskytované někým jiným. Kupujte si desky. Uděláte sobě a lidem, kteří je vytvořili, radost. A když si je koupíte od nás, uděláte radost i nám.

www.vinylbrothers.cz
www.facebook.com/vinylbrothers
https://instagram.com/vinylbros
http://twitter.com/vinylbros

Články autora Tisková zpráva

Prog-metalový triumvirát naznačí současné směry, kudy se tvrdá muzika může ubírat

Do Prahy přijíždí trio Monumets, Heart of a Coward a I Built The Sky. Představí se 19.2. ve Futuru!Při zaměření se na nejsoučasnější pohledy,…

Vyprodaný 26. ročník Rock For People je za rohem, na co se můžeš těšit?

Festivalová sezóna se již pomalu blíží a CoreMusic zasáhne i na 26. ročníku Rock For People. Festival nám tentokrát nabídne nová jména,…