coreGirls
PIRANHA LATEX COUTURE rozhovor: "Při tvorbě je nejdůležitější láska k latexu"
Přejít na obsah

PIRANHA LATEX COUTURE rozhovor: "Při tvorbě je nejdůležitější láska k latexu"

Ráda bych vám představila skvostné duo mladých českých designérek, jež se zabývají haute couture v oblasti latexu a fetish doplňků pod značkou Piranha Latex Couture. Překrásné a dokonale padnoucí kousky jsou nejen pro tvůrkyně mnohem více, nežli fetišem. Jsou módou, závislostí a také láskou. Poznejte blíže tvorbu těchto mladých dam a stejně tak i je samotné. 

Jaký podnět dal vzniknout oděvní značce Piranha Latex Couture?
Milá Zuz, předně děkujeme za pozvání k rozhovoru s krásnou moderátorkou. Nápad vytvořit vlastní designérskou značku latexové módy v našich myslích uzrával postupně – déle než rok. Pokud bychom však měly vyzdvihnout nejsilnější podnět, byla by to především touha tvořit a také vlastnit bohatou kolekci outfitů zpracovaných přesně podle našich návrhů. S postupem času ovšem nad původním podnětem stále více a více převládá radost z vytvořené krásy, kterou můžeme sdílet se světem.

Jak jste se naučily pracovat s tak choulostivým materiálem, jakým latex je?
Začátky byly náročné. Důkladně jsme prostudovaly internetové tutoriály a získaly také cenné rady od zkušenějších, ale nic nás nemohlo dostatečně připravit na všechny zlomyslnosti, kterých má latex, jakožto pracovní materiál, celou řadu a je zapotřebí především se obrnit trpělivostí. Kroutí se, dává si načas, reaguje podrážděně a nic neodpustí. Ale výsledek je jedinečný a nedá se ničím nahradit. Osobně si myslíme, že při tvorbě je nejdůležitější láska k latexu.

Jak se zpětně díváte na Vaši první fashion show v klubu Kotelna?
Ve skutečnosti to byla již druhá událost v klubu Kotelna, první drobnou přehlídku jsme organizovaly před pár měsíci při příležitosti Fetish Bazaru. Fashion show, o které mluvíš, byla ovšem nesrovnatelná. Typem akce, velikostí, propracováním i náročností. Ve dvou show nám vystupovalo osm modelek z řad profesionálních fetish modelek i amatérských krásek, klub Kotelna nám poskytl skvělé zázemí. Perfektní hairstyling a make-up zajistilo studium Hell.cz. Zpětně na nás nejvíce zapůsobila atmosféra akce, která se nesla ve vesele letním duchu a naše úžasné modelky, které nejen, že vypadaly nádherně, nás podpořily také svou ochotou i ve chvílích stresu.

Plánujete něco dalšího?
To je velmi dobrá otázka, konec tohoto roku bude totiž nabitý akcemi s "Piraní" účastí. Naše dny se poslední dobou točí především okolo termínu 29.11, tedy termínu Fetish Night, kde připravujeme deset dokonalých fairy-tale outfitů na téma Boje Dobra se Zlem. O týden dříve, tedy 22. 11., se koná Necromantis Party, kde mimo jiné předvedeme Fetish CatWalk. Všechny tyto akce se konají v Praze, ale pro příští rok plánujeme vyrazit i do Brna.

Proč právě latex?
Láska k latexu se nedá přesně vysvětlit, je potřeba ho vidět, cítit a dotknout se. Dívka oblečená v latexu je žijícím snem – latex obepne a tím lehce vytvaruje postavu, leskem rozzáří a láká k pohlazení. Je to vášeň, a jakmile jí propadnete, není cesty ven.

Co by měl člověk udělat, touží-li po kousku z Vaší dílny?
Nejjednodušší cesta je navštívit naše stránky ZDE a kontaktovat nás zprávou. Nejvíce nás těší tvorba jedinečných, propracovaných návrhů, které odráží osobnost majitele daného kousku.

Vzkázaly byste ještě něco rády světu?

Děkujeme za podporu a sledujte nás i nadále – zima se blíží a s ní mnoho dechberoucích novinek!

A dechberoucí nejsou pouze novinky, ale i tvůrkyně samotné. Jsou ukázkou toho, že pokud si jde člověk za svým a dělá věci s láskou a vášní, není pak nic nemožné. Chce to jen nezaleknout se překážek. Má skvělá přítelkyně kdysi v jednom rozhovoru řekla, že lidé mají dělat to, co je činí šťastnými a svět se jim přizpůsobí. A já s tím plně souhlasím a denně kolem sebe vídám neskutečně silné a talentované individuality, které tuto teorii také potvrzují.
A tím bych také ráda poděkovala Geen a celému týmu coreGirls za to, že se zajímají o mladé kapely, brandy, modelky, tatéry, fotografy a pomáhají jim v plnění jejich snů.


PIRANHA LATEX COUTURE fanpage

STRIGA fanpage

COREGIRLS fanpage

    necenzurovaný blog

Následuje fotoreport od Marius Sachtikus photography