coreGirls
POZVÁNKA: CHARITATIVNÍ HALLOWEEN PARTY
Přejít na obsah

POZVÁNKA: CHARITATIVNÍ HALLOWEEN PARTY

Srdečně vás všechny zveme na naši první společenskou událost, kterou realizujeme ve spolupráci s týmem festivalu Žižkovská Noc –Charitativní Halloween party! Charitativní podtext jsme akci připsali ve prospěch prostorům, ve kterých se tato událost uskuteční v sobotu 31. října. Na náměstí Barikád 1 na pražském Žižkově se rozprostírá budova husitské Žižkostela, která v sobě pojímá nejen tajuplné sklepení, ale rovněž unikátní divadelní prostor.

V srdci kostela najdete kolem dokola středu místnosti vystavěné divadelní jeviště Panoptikon Barikáda. Tato bizarní stavba, kdy divák se nachází ve středu dění, které probíhá na okolním jevišti ze všech stran, zde byla vystavěna jakožto unikátní projekt. A právě na tomto naprosto výjimečné jevišti se vám představí řada populárních kapel různých žánrů, aby se postarali o váš jedinečný zážitek. Současně se můžete těšit i na druhou stage ve sklepení, ve kterém vám bude běhat mráz po zádech! Kromě toho pro vás připravujeme i štědrou tombolu, jejíž výtěžek půjde rovněž na účely tamního nízkoprahového klubu Husita a komunitního centra Žižkostela.

Avšak hudební program není vše! Začínáme totiž už odpoledne od 15:00 na zahrádce Meduňce vedle Žižkostela. Zde bude připraven zábavný program pro děti, které budou mít možnost vyřezat si svou vlastní dýni. Všichni návštěvníci budou moci za dobrovolný příspěvek okusit i některou ze sladkých i slaných dýňových specialit od naší coreGirl Dewii. Samozřejmě hodláme Halloween podat stylově, a tak jsme si pro vás připravily vychytané dekorace a promakané kostýmy. Od vás čekáme, že si také dáte tu práci a alespoň pro jednu noc vypustíte na svit měsíce své alterego!

Cena vstupenek je 150 Kč až dobrovolná výše – výtěžek poputuje na konto Nízkoprahového klubu Husita a komunitního centra Žižkostel. Zaplatí tak důležité opravy a inovace, které přispějí ke komfortu a rozvoji jejich dosavadních aktivit. Vstupenky můžete zakoupit v exkluzivním předprodeji na smsticket.cz, kde je výše dobrovolného příspěvku omezená na 666Kč.

NÁVŠTĚVNÍKY V MASKÁCH ČEKAJÍ PŘEKVAPIVĚ MILÉ VÝHODY – NEPROMARNĚTE JE!


LINE-UP:

the.switch (crossover)

Blud (postrock)

No Chance of Recovery (hardcore)

Kannout (post metal)

EAT ME FRESH (hardcore)

ef.co (rock'n'roll/punk)

Grosswell (hardcore)

Terapie (post rock) - premiérový koncert

Lezok (post black metal)

Them Darned Teenagers (riot)

Samurai Breaks (electro beats) /Scotland


DĚKUJEME ZA POMOC KAPELE THE.SWITCH,BANDZONE.CZ, METALSHOP.CZ,BUDVAR, PARANOIR, SLAKING LIZARD za plakát,APY ETERNITY za letáčky,PANOPTIKONU BARIKÁDA A ŽIŽKOSTELU.


OFICIÁLNÍ FB UDÁLOST

PŘEDPRODEJ SMSTICKET.CZ

Články autora Geen Pagliacci

Téma měsíce: My Daemons – The Conjuction of Succubi

A máme tu poslední, závěrečný fotoset k tématu měsíce My Daemons, který jsme ztvárnili hned v pěti různorodých fotosetech, Tvář měsíce…

Téma měsíce: My Daemons – Obsessed

V následujícím fotosetu máte možnost obdivovat výsledek již druhé spolupráce modelek projektu coreGirls s talentovanou konceptuální fotografkou…