coreGirls
Pozvánka: FETISH NIGHT PRAGUE 2014; 28. a 29.11.2014
Přejít na obsah

Pozvánka: FETISH NIGHT PRAGUE 2014; 28. a 29.11.2014

Vážení příznivci projektu coreGirls.cz,

dovolte nám pozvat vás na již druhý ročník jedinečné kulturní akce, v rámci které se můžete těšit na lechtivou, fantazie dráždící, i krutou a nekompromisní show, která se vám zaručeně vryje hluboko do dlouhodobé paměti. Řeč je samozřejmě o FETISH NIGHT PRAGUE, která se uskuteční na sklonku listopadu.

Letošní ročník se bude skládat hned ze dvou zážitkových večerů. V pátek 28.11. budete moci v soukromém klubu Kotelna navštívit prodejní akci FETISH MARKET, na kterou je vstup zcela zdarma, avšak pouze pro ty, kdož si zakoupí vstupenky na FETISH NIGHT v předprodeji. Cena vstupného na místě je pak 100 Kč, a proto neváhejte a zakupte si lístky s předstihem zde. V rámci FETISH MARKETu se vám představí na 16 výhradně českých prodejců. K zakoupení zde bude nejen fetish móda, ale rovněž nejrůznější pomůcky a doplňky. Máte tak jedinečnou příležitost pořídit si za přátelské ceny vše potřebné k doladění vašeho outfitu na nadcházející FETISH NIGHT.

Samotná akce se pak uskuteční v sobotu 29.11, a to v klubu Cover Place na Praze 9. Začátek akce je stanoven na osmou hodinu večerní. Vstup na FETISH NIGHT je podmíněn nejen dosažením plnoletosti, ale rovněž dodržením dresscode, o jehož pravidelech si můžete přečíst podrobnější informace přímo na oficiálním webu  zde. Rozhodně se ale nemusíte bát, že vás dovnitř nepustí, nebudete-li od hlavy až k patě potaženi latexem. Bohatě postačí společenský, avšak extravagantně laděný úbor. Těšit se můžete na bohatý program hned na dvou scénách. Ty jsou rozděleny do dvou kategorií, a to FETISH & BDSM stage. Na FETISH STAGE vás čeká vypilovaná fashion show latexové módy, v rámci které jistě nepřehlídnete mnohé vám již známé tváře z naší fanpage. Na sousední BDSM STAGE je pak pro vás připraveno hned několik různorodých vystoupení z oblasti BDSM, bondage a nebude chybět ani legendární HELLshow. Třešničkou na dortu je pak volně přístupná play aréna, kteár bude bohatě vybavena unikátním nábytkem a pomůckami všehochuti. 

Stále ještě váháte? Navštivte oficiální webové stránky této události, prohlédněte si fotoreportáž z minulého ročníku, nechte se inspirovat nejrůznějšími variantami looků pro splnění dresscode a zakupte si zde své vstupenky za příznivou cenu 500Kč u partnerů akce, které vám zajistí přístup jak na FETISH NIGHT, tak na FETISH MARKET. Těšíme se na vás!

Oficiální webové stránky ZDE

Oficiální pozvánka na FETISH MARKET ZDE

Oficiální pozvánka na FETISH NIGHT ZDE

 

 

 

 

 

Články autora Geen Pagliacci

Téma měsíce: My Daemons – The Conjuction of Succubi

A máme tu poslední, závěrečný fotoset k tématu měsíce My Daemons, který jsme ztvárnili hned v pěti různorodých fotosetech, Tvář měsíce…

POZVÁNKA: CHARITATIVNÍ HALLOWEEN PARTY

Srdečně vás všechny zveme na naši první společenskou událost, kterou realizujeme ve spolupráci s týmem festivalu Žižkovská Noc –Charitativní…