coreGirls
Pozvánka: POHÁDKOVÝ POMERANČ #7; 9.12.2014 - Retro Music Hall
Přejít na obsah

Pozvánka: POHÁDKOVÝ POMERANČ #7; 9.12.2014 - Retro Music Hall

V úterý 9.12.2014 se v prostorách Retro Music Hall uskuteční již sedmý ročník charitativní akce POHÁDKOVÝ POMERANČ, a to pod záštitou pražského tetovacího studia Inkoust Tattoo.

Tato jedinečná událost propojuje tetovací studia a jejich umělce napříč českou i slovenskou republikou, kteří na různorodé citrusové plody, především tedy pomeranče, zachycují obrázky s pohádkovou tématikou. Celý výtěžek z jejich dražby poté poputuje na konto dětského domova v Klánovicích. Díky minulému ročníku se vybralo na 88.000 Kč!

V rámci letošní události si budete moci rovněž poslechnou dvě skvělé kapely - Slapdash a Eddie Stoilow. Jejich vystoupení oddělí bohatá tombola, do které věnovaly své produkty značky jako Dickies, Harley Davidson, ZOOT, Rockstar Energy Drink, Vajco, Acro Design, Sweets'n'sins a spoustu dalších umělců, kreativců a šikulků, takže si jistě každý příjde na své. Ústřední dražba se odehraje přibližně v půl 11 a následovat jí bude after party pod taktovkou DJ Cut Dem. Vstupné na tuto akci činí symbolických 50 Kč, takže nažhavte peněženky především při samotné dražbě a podpořte dobrou věc.

Line-Up

19:00 - opening

20:00 - koncert kapely Slapdash

20:45 - tombola

21:45 - koncert kapely Eddie Stoilow

22:30 - DRAŽBA POMERANČŮ

23.45 - afterparty s DJ Cut Dem

KDE: Retro Music Hall, Francouzská 4, Praha 2

KDY: 9.12.2014

VSTUPNÉ: pouhých 50 Kč

 

Články autora Geen Pagliacci

Téma měsíce: My Daemons – The Conjuction of Succubi

A máme tu poslední, závěrečný fotoset k tématu měsíce My Daemons, který jsme ztvárnili hned v pěti různorodých fotosetech, Tvář měsíce…

POZVÁNKA: CHARITATIVNÍ HALLOWEEN PARTY

Srdečně vás všechny zveme na naši první společenskou událost, kterou realizujeme ve spolupráci s týmem festivalu Žižkovská Noc –Charitativní…