coreGirls
Pozvánka: UMĚNÍ JAPONSKÉ BONDAGE; 10.5.2014, Cross Club, Praha
Přejít na obsah

Pozvánka: UMĚNÍ JAPONSKÉ BONDAGE; 10.5.2014, Cross Club, Praha

Zavítejte 10. května do holešovického klubu Cross, kde se od 20:00 bude konat přednáška zasvěcená tématu umění japonské bondage, jež bude navíc doplněna o vystoupení přední české riggerky Edny a její modelky.

Seznámíte se tak nejen s historií vzniku, ale i vývojem tradičních technik svazování a rozvojem jejich filozofií, od prapůvodního hojojutsu až po současné kinbaku. Dozvíte se, proč se nyní umění shibari těší velké oblibě i v západním světě, nakolik je spojeno se sadomasochismem, ale i co je potřeba k tomu, aby se mohl člověk začít svazování sám věnovat.

O hudební program, po skončení přednášky i následující show, se postará uskupení Cabaret Manana.

Zároveň zde máte možnost zakoupit předprodejové vstupenky na jedinečnou událost ROPE SPIRIT, pořádanou studiem Hell.cz, která se bude konat v klubu Kotel 13.června 2015.

FB pozvánka

Články autora Geen Pagliacci

Téma měsíce: My Daemons – The Conjuction of Succubi

A máme tu poslední, závěrečný fotoset k tématu měsíce My Daemons, který jsme ztvárnili hned v pěti různorodých fotosetech, Tvář měsíce…

POZVÁNKA: CHARITATIVNÍ HALLOWEEN PARTY

Srdečně vás všechny zveme na naši první společenskou událost, kterou realizujeme ve spolupráci s týmem festivalu Žižkovská Noc –Charitativní…