coreGirls
Tattoo convention BUDAPEST 2015
Přejít na obsah

Tattoo convention BUDAPEST 2015

Slovenský fotograf a dobrodruh Frank se tentokrát vydal za zvukem bzučících strojků až do maďarského hlavního města Budapeště, aby zde zachytil ve své fotoreportáži atmosféru teprve pátého ročníku Tattoo Convention Budapest, který se uskutečnil ve dnech 14. a 15.února 2015. 

Akce byla situována do velké haly Lurdy ház a k vidění tu byl, krom usilovně pracujících tatérů, kteří bojovali o ocenění v různých kategoriích, i nespočet prodejních stánku s oblečením, piercingy, potřebami pro tetování a svůj koutek tu měli i legendární motorky značky Harley-Davidson. 

První den program obohatily hned tři živá vystoupení kapel, módní přehlídka značky Dirties a freak show kontroverzního umělce Johnnyho Strange, jemuž není cizí žádná z nejšílenějších představ, jaké je váš mozek schopen vyplodit. Návštěvníci toužící po poznání si pak mohli vychutnat přednášku na téma maorské tetování. 

V neděli bylo kromě tatérského soutěžení v kategoriích realistic, black&white, best of day a slavnostního vyhlášení best of show, možno zhlédnout opět tři živá vystoupení interpretů napříč žánry a též show kouzelníka Christophera Wonder.

Přesto, že se na konvenci sjeli tatéři a studia z celé Evropy a dokonce i z Velké Británie, drtivou většinu cen nakonec posbírali Maďaři. Nikdo z našinců se této události bohužel nezúčastnil, doufejme tedy, že příští rok se nějaká odvážná posádka z Česka vypraví. 


Výsledky Tattoo convention Budapest: 

Best of Color
1. Nyeste Lehel
2. Csörsz Péter
3. Lukács János

Best of Oriental
1. Oravecz Szabolcs
2. Szabó Adrián
3. Benedek György

Best of Day - Saturday: Ivan Korky Koribanic  (SK)

Best of Black & White
1. Molnár Ádám 
2. Borbás Róbert
3. Kovács Máté

Best of Realistic
1. Bélteczky Zsófi
2. Oravecz Szabolcs
3. Misinszky Zozi

Best of Day - Sunday: Horváth Csaba

Best of Show:  Szabó Ádám

Články autora Geen Pagliacci

Téma měsíce: My Daemons – The Conjuction of Succubi

A máme tu poslední, závěrečný fotoset k tématu měsíce My Daemons, který jsme ztvárnili hned v pěti různorodých fotosetech, Tvář měsíce…

POZVÁNKA: CHARITATIVNÍ HALLOWEEN PARTY

Srdečně vás všechny zveme na naši první společenskou událost, kterou realizujeme ve spolupráci s týmem festivalu Žižkovská Noc –Charitativní…