coreGirls
Téma měsíce: My Daemons – Forest Queen
Přejít na obsah

Téma měsíce: My Daemons – Forest Queen

Prvním tématickým fotosetem tohoto měsíce se stává série fotografií s coreGirl Iw, kterou opět nafotila báječná pražská fotografka Lucie Baldé, tentokráte však v úplně novém světle. Svůj fotoset s názvem Forest Queen nafotily v kouzelném prostředí Divoké Šárky, která se nachází na okraji pražské čtvrti Dejvice.

Vizáž i outfit Iw v tomto setu jsou laděny do přírodních odstínů hnědé, béžové a bílé s bronzovými odlesky, které dodávají atmosféře na autentičnosti a divokosti. Přesto, že je Iw dcera velkoměsta, v sérii působí jako opravdová královna lesních divoženek. Ostatně toto vyobrazení pouze podtrhuje význam našeho měsíčního tématu My Daemons, v rámci kterého se snažíme naše dívky představit v novém, dosud nevídaném úhlu pohledu. A to se, myslím, v tomto případě povedlo na jedničku.

Dámy si při focení, podle jejich slov, užily spoustu legrace a s humorem přijaly i skutečnost, že se výlet do přírody neobešel bez píchnutí vosou, která na Divoké Šárce evidentně vyčkává na každou modelku fotografky Lucie Baldé.


Již velmi brzy se můžete těšit na další tématický fotoset, tentokráte s naší modelkou známou jako Bora Noir, kterou nafotila naše aktuální Tvář – fotografka Jana Pechlátová.

Články autora Geen Pagliacci

Téma měsíce: My Daemons – The Conjuction of Succubi

A máme tu poslední, závěrečný fotoset k tématu měsíce My Daemons, který jsme ztvárnili hned v pěti různorodých fotosetech, Tvář měsíce…

POZVÁNKA: CHARITATIVNÍ HALLOWEEN PARTY

Srdečně vás všechny zveme na naši první společenskou událost, kterou realizujeme ve spolupráci s týmem festivalu Žižkovská Noc –Charitativní…