coreGirls
Téma měsíce: My Daemons – The Conjuction of Succubi
Přejít na obsah

Téma měsíce: My Daemons – The Conjuction of Succubi

A máme tu poslední, závěrečný fotoset k tématu měsíce My Daemons, který jsme ztvárnili hned v pěti různorodých fotosetech, Tvář měsíce Jana Pechlátová zachytila modelky coreGirls po boku daemonů – astrálních ochránců v podobě zvířecích duchů, pražská fotografka Lucie Baldé a mladá Hanuš photography se zaměřily na animálnost a přírodu, konceptuální fotografka Klára Hrubá si pohrávala s úplností a celistvostí lidské schránky i její duše a Marius Sachtikus zabrousil do temných vod démonů, které jsou mu tolik blízké.

A právě z démonické mytologie vychází i jeho fotoset The Conjunction of Succubi, jenž zobrazuje coreGirls Katherine a Elsu v uhrančivé podobě zrádných démonů, jejichž oblíbenou kratochvíli je svádění mužů a vysávání jejich životní energie do poslední kapky. Jak to má už Sachtikus ve zvyku, použil zvláštních efektů a svých photoshopových dovedností, aby dotáhl své temné fotografie k naprosté dokonalosti.

Elsa o tvorbě The Conjunction of Succubi říká: "Tento set vznikal naprosto spontánně. Až v průběhu se vlastně rozhodovalo, kam se půjde fotit a jak snímky budou vypadat. Původně to mělo být foceno za lehkého šera v uličkách Prahy, ale nakonec se fotilo za tmy u Krannerovy kašny. A protože Sachtikus je fotograf vysokých kvalit, ani na chvilku jsme o výsledku nepochybovaly. I tak však naprosto předčil naše očekávání. Posuďte sami, jak dokonale zachytil magickou atmosféru a vnitřní čarovnou sílu nás obou, pro které má tento fotoset speciální hlubší význam, čemuž také napovídá název, který jsme pro něj zvolily – v překladu znamená “Spojení Sukub”.

Články autora Geen Pagliacci

POZVÁNKA: CHARITATIVNÍ HALLOWEEN PARTY

Srdečně vás všechny zveme na naši první společenskou událost, kterou realizujeme ve spolupráci s týmem festivalu Žižkovská Noc –Charitativní…

Téma měsíce: My Daemons – Obsessed

V následujícím fotosetu máte možnost obdivovat výsledek již druhé spolupráce modelek projektu coreGirls s talentovanou konceptuální fotografkou…