coreGirls
Téma měsíce: Spirit of Asia – Glamour Geisha
Přejít na obsah

Téma měsíce: Spirit of Asia – Glamour Geisha

Posledním tématickým fotosetem je série nazvaná Glamour Geisha, jehož autorkou je báječná pražská fotografka Lucie Baldé, se kterou s radostí spolupracovala již většina našich dívek. Lucie zobrazila coreGirl Iw v dosud netradičním světle a s extravagantním makeupem, jemuž vévodí dramatické obočí. Jeho autorkou je šikovná makeup artistka Olga Horáčková.

V první části setu se vám Iw představí v šatech značky Hell Bunny, model Black Dahlia z nabídky obchodu SugarBat, jenž nedávno otevřel v Praze svou kamennou prodejnu, a to na adrese Jagellonská 14, Vinohrady. Druhý outfit je inspirován japonskou tradicí a moderními střihy.

Na naší fanpage můžete hlasovat, která z částí tohoto fotosetu se vám líbí více, nejoriginálnější komentář čeká překvapivá odměna!

Články autora Geen Pagliacci

Téma měsíce: My Daemons – The Conjuction of Succubi

A máme tu poslední, závěrečný fotoset k tématu měsíce My Daemons, který jsme ztvárnili hned v pěti různorodých fotosetech, Tvář měsíce…

POZVÁNKA: CHARITATIVNÍ HALLOWEEN PARTY

Srdečně vás všechny zveme na naši první společenskou událost, kterou realizujeme ve spolupráci s týmem festivalu Žižkovská Noc –Charitativní…