coreGirls
Téma měsíce: Spirit of Asia - Jin&Jang
Přejít na obsah

Téma měsíce: Spirit of Asia - Jin&Jang

Jak jsem již prozradila v článku k rozhovoru s naší aktuální Tváří měsíce KAMU, tématem pro měsíc červen se nám stal název editorialu SPIRIT OF ASIA. Proto se až do odhalení nové tváře a tématu můžete těšit na fotografie inspirované právě Asií.

Prvním, kdo se zpracování chopil, jsou zrzavá dvojčata známá jako FOXY TWINS, která si pro svůj set nazvaný JIN & JANG dojely do Hradce Králové za báječnou osobou a skvělou fotografkou Janou Pechlátovou. Prvotně se Foxy Twins s Janou sešly za účelem nafocení fotografií pro její kalendář inspirovaný Narnií, ve kterém budete moci naše liščata obdivovat ve společnosti dvou zvířecích lišek, avšak přes nabitý program si dívky našly čas a vytvořily společně fotoset, který v plné kráse můžete shlédnout v následující galerii.

Foxy Twins na něj oblékly vlastní judo dresy z dob, kdy se tomuto asijskému bojovému umění samy aktivně věnovaly. Dívky by tento set zároveň rády věnovaly svému tehdejšímu trenérovi Radislavovi Borbely a já připojuji jejich věnování:

"Tento set věnujeme našemu trenérovi, který to s námi nikdy nevzdal a věděl, že lidé se neposuzují jen podle toho jak vypadají a dal nám šanci to všem dokázat. dokázat, že i holky jako my dokáží jít jemnou cestou .Díky RADISLAV BORBELY!"

Články autora Geen Pagliacci

Téma měsíce: My Daemons – The Conjuction of Succubi

A máme tu poslední, závěrečný fotoset k tématu měsíce My Daemons, který jsme ztvárnili hned v pěti různorodých fotosetech, Tvář měsíce…

POZVÁNKA: CHARITATIVNÍ HALLOWEEN PARTY

Srdečně vás všechny zveme na naši první společenskou událost, kterou realizujeme ve spolupráci s týmem festivalu Žižkovská Noc –Charitativní…