Corezone
CZ/SK KOMPILACE supported by Monster Energy – MIGHTY SOUNDS EDICE
Přejít na obsah

CZ/SK KOMPILACE supported by Monster Energy – MIGHTY SOUNDS EDICE

Desátý ročník hudebního festivalu Mighty Sounds se už blíží a my vám ve spolupráci s Monster Energy a Full Heart Agency přinášíme exkluzivní kompilační CD, které je volně k poslechu a ke stažení. Na kompilaci se objevilo sedmnáct interpretů z Čech a Slovenska, které máš možnost na Mighty Sounds 11. až 13. 7. vidět!

Kompilace má podpořit česko-slovenskou scénu a navnadit návštěvníky Mighty Sounds na koncerty nejen zahraničních kapel a headlinerů. Poslechněte si tohle CD, vytipujte si, co vám padne do oka a přijďte udělat bordel na jednu z tuzemských kapel.

A že chceš na Mighty a nemáš lístek? Máme pro tebe soutěž. Odpověz na otázku, pošli odpověď na email ascela@coremusic.cz my vybereme 3 z vás, kteří vyhrají volný vstup na tento stále oblíbenější festival. Soutěžíme do středečních 19:00.

 

OTÁZKA:
Napiš nám tři jména stage, na kterých vystoupí Prague Conspiracy, From Our Hands a Skywalker na Mighty Sounds 2014.

 

DOWNLOAD: Kompilaci si můžete stáhnout odtud.

Články autora COREMUSIC

Nový singl Break Me Down od John Wolfhooker? Naskočí ti husina až na zadku!

John Wolfhooker vydali pěkně rozpečenou novinku. Nebudu chodit kolem horký kaše, tohle je jednoznačně moje nejoblíbenější písnička z jejich…

Adept na koncert roku? Rozhodně! SUM 41 jsou v nejlepší formě!

Bývalý areál Branických ledáren hostil hvězdnou kapelu, na které vyrůstal nejeden příznivce pop punku apod. žánrů. A musím říct, dámy…