Corezone
CZ/SK KOMPILACE supported by Monster Energy – MIGHTY SOUNDS EDICE
Přejít na obsah

CZ/SK KOMPILACE supported by Monster Energy – MIGHTY SOUNDS EDICE

Desátý ročník hudebního festivalu Mighty Sounds se už blíží a my vám ve spolupráci s Monster Energy a Full Heart Agency přinášíme exkluzivní kompilační CD, které je volně k poslechu a ke stažení. Na kompilaci se objevilo sedmnáct interpretů z Čech a Slovenska, které máš možnost na Mighty Sounds 11. až 13. 7. vidět!

Kompilace má podpořit česko-slovenskou scénu a navnadit návštěvníky Mighty Sounds na koncerty nejen zahraničních kapel a headlinerů. Poslechněte si tohle CD, vytipujte si, co vám padne do oka a přijďte udělat bordel na jednu z tuzemských kapel.

A že chceš na Mighty a nemáš lístek? Máme pro tebe soutěž. Odpověz na otázku, pošli odpověď na email ascela@coremusic.cz my vybereme 3 z vás, kteří vyhrají volný vstup na tento stále oblíbenější festival. Soutěžíme do středečních 19:00.

 

OTÁZKA:
Napiš nám tři jména stage, na kterých vystoupí Prague Conspiracy, From Our Hands a Skywalker na Mighty Sounds 2014.

 

DOWNLOAD: Kompilaci si můžete stáhnout odtud.

Články autora COREMUSIC

313 stříbrných stříkaček stříkalo přes Palác Akropolis, kde John Wolfhooker pokřtili desku!

Vyprodat Akropoli? Check! Když John Wolfhooker křtí desku, jsou tam všichni! Žižkovský palác praskal v pátek ve švech.Večer otevírali Glad…

VEDLEJŠÍ PROJEKTY: ZPĚVÁK DEVIN OLIVER (I SEE STARS) VYHAZUJE VEN DRUHÝ SINGL JAKO ShYbeast!

Devin Oliver, zpěvák z elektronicore skupiny I See Stars vloni představil svůj sólo projekt s názvem ShYbeast. Cílem tohoto projektu bylo spojit…