Corezone
CZ/SK KOMPILACE supported by Monster Energy – MIGHTY SOUNDS EDICE
Přejít na obsah

CZ/SK KOMPILACE supported by Monster Energy – MIGHTY SOUNDS EDICE

Desátý ročník hudebního festivalu Mighty Sounds se už blíží a my vám ve spolupráci s Monster Energy a Full Heart Agency přinášíme exkluzivní kompilační CD, které je volně k poslechu a ke stažení. Na kompilaci se objevilo sedmnáct interpretů z Čech a Slovenska, které máš možnost na Mighty Sounds 11. až 13. 7. vidět!

Kompilace má podpořit česko-slovenskou scénu a navnadit návštěvníky Mighty Sounds na koncerty nejen zahraničních kapel a headlinerů. Poslechněte si tohle CD, vytipujte si, co vám padne do oka a přijďte udělat bordel na jednu z tuzemských kapel.

A že chceš na Mighty a nemáš lístek? Máme pro tebe soutěž. Odpověz na otázku, pošli odpověď na email ascela@coremusic.cz my vybereme 3 z vás, kteří vyhrají volný vstup na tento stále oblíbenější festival. Soutěžíme do středečních 19:00.

 

OTÁZKA:
Napiš nám tři jména stage, na kterých vystoupí Prague Conspiracy, From Our Hands a Skywalker na Mighty Sounds 2014.

 

DOWNLOAD: Kompilaci si můžete stáhnout odtud.

Články autora COREMUSIC

Betraying The Martyrs si do Vopice přizvali nepálský metal i saxofon!

Všichni ví, že komornější akce mají nespočet plusů. Osobnější přístup, neskutečnej riot na malém prostoru a mnohdy i pořádnou saunu.…

BEEING AS AN OCEAN: PROXY: An ANIMO Story - Nedotažený výlet do neznáma

Being As An Ocean jsou na hardcore scéně celkem profláklou a uznávanou entitou. Tehdy emocemi nasáklý melodický hardcore sedl jako prdel na hrnec…