Corezone
Exkluzivní stream nové skladby The Sea Charmer
Přejít na obsah

Exkluzivní stream nové skladby The Sea Charmer

"Ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají"... Birds of Glass! Nový singl jihlavských The Sea Charmer vznikl za podpory hudebních přátel a je to zážitek opět neslýchaný. Kapela bohužel pořád nemá stálého zpěváka, proto znovu využila schopností Jona Sinfield z britských Chronographs, který tak jako na minulém dvouskladbovém EP Cimmerian Repose nazpíval vokály.

Samotné nahrávání proběhlo u Zdeňka "Lipa" Lipenského (ex Cinzana Bianca) v Brně, klavírní doprovod přidal Jakub Rissaweg z pražské bandy Shiro Ame a záverečný mix se uskutečnil na britských ostrovech pod rukama již výše zmíněného mága Jona Sinfield.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/theseacharmer 
BANDZONE: http://bandzone.cz/theseacharmer

6Kh1Ay06AHFk8fA7zUH-v1TIq-vAurWU

293856 329499437103152 573379612 n

Články autora COREMUSIC

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…

GLAD FOR TODAY - COMMON NOISE, COMMON VOICE

Kdo mě zná, nebo četl moji recenzi na předchozí EPko hradeckých Glad for Today s názvem READY FOR A SHOW, ten ví že se svojí láskou ke GFT…