Corezone
Exkluzivní stream nového EP Signpost od Shadow Area
Přejít na obsah

Exkluzivní stream nového EP Signpost od Shadow Area

Morava – šest mladých talentů – Strážnice – pestrý crossover/metalcore. Tyhle indicie ti musí zákonitě postačit k tomu, abys vydedukoval/a, že se jedná o kapelu Shadow Area. Tito pánové z jižní Moravy vědí, co dělají, a naštěstí to dělají vážně bravurně, proto jsme se rozhodli je podpořit streamingem jejich EP Signpost.

Pro Shadow Area to ale není jejich první nahrávka, venku již mají osmiskladbový debut Skylines z roku 2010, kterým se začali nesmazatelně vpisovat do historie české tvrdé muziky. Dále také úspěšně zabojovali v hudební soutěži Metalgate Massacre a vyhráli celorepublikové finále soutěže Emergenza, v jehož mezinárodním klání v Bratislavě obsadili krásné čtvrté místo.

Teď ale zpět k novinceSignpost. Ta se nahrávala rovnou natřikrát – bicí ve studiu Šopa, aby se zachovala jejich „živost“, vokály a ostatní nástroje u Tomáše Raclavského (Modern Day Babylon) a o závěrečný mix se postaral Mark Jones z britského studia Mangled Audio. EPéčko bylo pokřtěno v sobotu 16. února 2013 v jejich domovské Strážnici a podpořili jej parádní české spolky jako Suffocate With Your Fame, Modern Day Babylon, Sunset Trail a The Truth Is Out There. Fotky z akce pořídila naše šikovná fotografka Klára Haluzová aka Claireh, viz. fotoreport zde.

A teď se už nezdržuj a koukej si poslechnout tenhle skvost na vlastní uši. A zajdi na jejich koncert, kluci teď budou brázdit kluby o sto šest!

https://www.facebook.com/shadowarea

http://bandzone.cz/shadowarea

http://shadowarea.bigcartel.com

Pořiďte si EPko na http://shadowarea.bandcamp.com

Články autora COREMUSIC

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…

GLAD FOR TODAY - COMMON NOISE, COMMON VOICE

Kdo mě zná, nebo četl moji recenzi na předchozí EPko hradeckých Glad for Today s názvem READY FOR A SHOW, ten ví že se svojí láskou ke GFT…