Corezone
Premiéra nového singlu Unaffected Evolution "Exposed"
Přejít na obsah

Premiéra nového singlu Unaffected Evolution "Exposed"

Díky rozhovoru s kapelou a jejím frontmanem Zaphou již zajisté znáte talentovanou formaci a chloubu České Lípy jménem Unaffected Evolution. Dle počtu čtenosti článků sondujeme váš zájem o tuhle (i u nás v redakci) velmi oblíbenou bandu, a tak jsme se rozhodli pro další streaming.

Parta, která na scéně figuruje již od roku 2006 a jež má citově velkou vazbu na své vzory Deftones, se před nedávnem po předchozím rozpadu dala opět dohromady a je připravena zase rozlývat srdce pro své posluchače v krásných emotivních, místy velmi smutně energických tónech a ve všech hudebních barvách.

Nyní ale už poslouchejte třetí "comebackový" singl UE. Předchozí vypalovačky Monkey World a Obssesion následuje song s názvem Exposed, v němž se jako host objevuje Bob Suchý ze Scream of the Lambs.

 

ROZHOVOR: http://coremusic.cz/rozhovory/rozhovory/item/4254-unaffected-evolution

 

https://www.facebook.com/pages/Unaffected-Evolution/121208131274842

http://bandzone.cz/unaffectedevolution

 

Články autora COREMUSIC

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…

GLAD FOR TODAY - COMMON NOISE, COMMON VOICE

Kdo mě zná, nebo četl moji recenzi na předchozí EPko hradeckých Glad for Today s názvem READY FOR A SHOW, ten ví že se svojí láskou ke GFT…