Corezone
Soutěž 3x CD Bring Me The Horizon + EP Shadow Area
Přejít na obsah

Soutěž 3x CD Bring Me The Horizon + EP Shadow Area

Obscure Promotion 19. května pořádá koncert Bring Me The Horizon v Praze, 23. května potom v Bratislavě. A právě Obscure pro nás uvolnil tři kusy aktuálního alba BMTH Sempiternal, o které můžete soutěžit. Megarecenzi této desky najdete v sekci recenze.

Každý ze tří výherců albové novinky Bring Me The Horizon navíc dostane aktuální EP Signpost strážnické formace Shadow Area. A jaké jsou podmínky soutěže?

 

Pošlete nám tématický obrázek nebo text, který souvisí s jednou či druhou kapelou. Tzn. fotku s tričkem BMTH, fotku z koncertu, plakát ve vašem pokoji, básničku, předělané logo Shadow Area. Buďte kreativní. Soutěžící musí být fanouškem stránky Obscure Promotion na facebooku!

 

Tyhle příspěvky zašlete na adresu ascela@coremusic.cz nejpozději do čtvrtka 16. 5. 2013. Tři výherce zvolí celá redakce coreMusic.cz, kdy si interně "olajkujeme" jednotlivé příspěvky, ze všech obrázků potom uděláme fotogalerii na našem facebooku.

Výsledky vyhlásíme v předvečer pražského koncertu BMTH, tedy 18. 5. 2013.

soutez bmth

 

Vítězné příspěvky:

1. místo: Matěj
("Shadow Area = údolí stínů. A já znám pouze jedno místo, kam nedolehne slunce, jak je rok dlouhej...")

2. místo: Alina

3. místo: Jitka

Články autora COREMUSIC

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…

GLAD FOR TODAY - COMMON NOISE, COMMON VOICE

Kdo mě zná, nebo četl moji recenzi na předchozí EPko hradeckých Glad for Today s názvem READY FOR A SHOW, ten ví že se svojí láskou ke GFT…