Corezone
Soutěž o 2 lístky na koncert PARKWAY DRIVE, HEAVEN SHALL BURN, NORTHLANE a CARNIFEX v Praze
Přejít na obsah

Soutěž o 2 lístky na koncert PARKWAY DRIVE, HEAVEN SHALL BURN, NORTHLANE a CARNIFEX v Praze

Do Prahy se vrací přední a zásadní metalcore kapely! Předmikulášská nadílka v podobě Australanů PARKWAY DRIVE, Němců HEAVEN SHALL BURN, Američanů CARNIFEX a dalších klokanů NORTHLANE nesmí milovníkům metalcore muziky uniknout. 

Koncert se odehraje 4.12. v pražském klubu Roxy. Pozvánku najdete tady:
http://www.coremusic.cz/koncerty/details/579-parkway-drive-heaven-shall-burn-northlane-carnifex

 

A kdo by nebral užít si tuhle parádní akci "zadáčo"? Připravili jsme pro vás ve spolupráci s organizátorem koncertu OBSCURE PROMOTION soutěž o dva volňásky.

Jak tedy zní soutěžní otázka?

Ex-zpěvák NORTHLANE Adrian Fitipaldes v jednom rozhovoru přiznal, který zpěvák na něj měl opravdu velký vliv. Napovíme, že řvoun stojí v čele jedné death metal/deathcorové bandy z Tennessee. Jak se tento vokalista i jeho kapela jmenují?

Z opravdu velkého správných množství odpovědí, která zněla Phil Bozeman z Whitechapel, jsme vylosovali dva šťastlivce, kteří dostanou lupen zadáčo. Je to Michal Lieskovský a Linda Černochová. Moc gratulujeme!!

 

Články autora COREMUSIC

Nový singl Break Me Down od John Wolfhooker? Naskočí ti husina až na zadku!

John Wolfhooker vydali pěkně rozpečenou novinku. Nebudu chodit kolem horký kaše, tohle je jednoznačně moje nejoblíbenější písnička z jejich…

Adept na koncert roku? Rozhodně! SUM 41 jsou v nejlepší formě!

Bývalý areál Branických ledáren hostil hvězdnou kapelu, na které vyrůstal nejeden příznivce pop punku apod. žánrů. A musím říct, dámy…