Corezone
Soutěž o 2 lístky na koncert PARKWAY DRIVE, HEAVEN SHALL BURN, NORTHLANE a CARNIFEX v Praze
Přejít na obsah

Soutěž o 2 lístky na koncert PARKWAY DRIVE, HEAVEN SHALL BURN, NORTHLANE a CARNIFEX v Praze

Do Prahy se vrací přední a zásadní metalcore kapely! Předmikulášská nadílka v podobě Australanů PARKWAY DRIVE, Němců HEAVEN SHALL BURN, Američanů CARNIFEX a dalších klokanů NORTHLANE nesmí milovníkům metalcore muziky uniknout. 

Koncert se odehraje 4.12. v pražském klubu Roxy. Pozvánku najdete tady:
http://www.coremusic.cz/koncerty/details/579-parkway-drive-heaven-shall-burn-northlane-carnifex

 

A kdo by nebral užít si tuhle parádní akci "zadáčo"? Připravili jsme pro vás ve spolupráci s organizátorem koncertu OBSCURE PROMOTION soutěž o dva volňásky.

Jak tedy zní soutěžní otázka?

Ex-zpěvák NORTHLANE Adrian Fitipaldes v jednom rozhovoru přiznal, který zpěvák na něj měl opravdu velký vliv. Napovíme, že řvoun stojí v čele jedné death metal/deathcorové bandy z Tennessee. Jak se tento vokalista i jeho kapela jmenují?

Z opravdu velkého správných množství odpovědí, která zněla Phil Bozeman z Whitechapel, jsme vylosovali dva šťastlivce, kteří dostanou lupen zadáčo. Je to Michal Lieskovský a Linda Černochová. Moc gratulujeme!!

 

Články autora COREMUSIC

Glad For Today - Ready for a Show EP

GLAD FOR TODAY - tihle borci z Hradce už za sebou mají několik let tvrdý dřiny a koncertování. Po EPčku Sheep Facing the Wolfpack (2015) kluci…

John Wolfhooker a Skywalker zaplnili předvánoční Akropoli

Kapela, co ráda míchá žánry, je složená ze slovensko-českých hudebníků a předskakovala například Our Last Night nebo Bury Tomorrow? Nemusím…