Corezone
Soutěž o 2 lístky na koncert PARKWAY DRIVE, HEAVEN SHALL BURN, NORTHLANE a CARNIFEX v Praze
Přejít na obsah

Soutěž o 2 lístky na koncert PARKWAY DRIVE, HEAVEN SHALL BURN, NORTHLANE a CARNIFEX v Praze

Do Prahy se vrací přední a zásadní metalcore kapely! Předmikulášská nadílka v podobě Australanů PARKWAY DRIVE, Němců HEAVEN SHALL BURN, Američanů CARNIFEX a dalších klokanů NORTHLANE nesmí milovníkům metalcore muziky uniknout. 

Koncert se odehraje 4.12. v pražském klubu Roxy. Pozvánku najdete tady:
http://www.coremusic.cz/koncerty/details/579-parkway-drive-heaven-shall-burn-northlane-carnifex

 

A kdo by nebral užít si tuhle parádní akci "zadáčo"? Připravili jsme pro vás ve spolupráci s organizátorem koncertu OBSCURE PROMOTION soutěž o dva volňásky.

Jak tedy zní soutěžní otázka?

Ex-zpěvák NORTHLANE Adrian Fitipaldes v jednom rozhovoru přiznal, který zpěvák na něj měl opravdu velký vliv. Napovíme, že řvoun stojí v čele jedné death metal/deathcorové bandy z Tennessee. Jak se tento vokalista i jeho kapela jmenují?

Z opravdu velkého správných množství odpovědí, která zněla Phil Bozeman z Whitechapel, jsme vylosovali dva šťastlivce, kteří dostanou lupen zadáčo. Je to Michal Lieskovský a Linda Černochová. Moc gratulujeme!!

 

Články autora COREMUSIC

BEEING AS AN OCEAN: PROXY: An ANIMO Story - Nedotažený výlet do neznáma

Being As An Ocean jsou na hardcore scéně celkem profláklou a uznávanou entitou. Tehdy emocemi nasáklý melodický hardcore sedl jako prdel na hrnec…

Osmá volyňská Summer Punk Party láká na Get The Shot nebo Total Chaos

Volyně se chystá na již osmý nálet pankáčů, hardcoristů nebo prostě jen milovníků letních festivalů. Na tamním koupališti již za dva…