Corezone
Soutěž o 2 x 1 lupen na Revenge Of The Universe
Přejít na obsah

Soutěž o 2 x 1 lupen na Revenge Of The Universe

Když se soutěží o vstupenky na bandu The Korea, tak proč nezabrousit otázkou k tématu více než blízkému. A vezmeme to rovnou na sever! Jaký smartphone používá vůdce Severní Koreje Kim Čong-un? Napovíme, že má pětipalcový fullHD displej :)

Svůj tip pošli na mail ascela@coremusic.cz do 1. dubna 2013. Ze správných odpovědí vylosujeme dva šťastlivce, kteří dostanou po jednom lístku.

 

The Korea, Noostrak, Nias, Modern Day Babylon, Victims; 19. 4. 2013; Praha Rock Café

https://www.facebook.com/events/117389245087271/

 

Správná odpověď na otázku zní, že Kim Čong-un používá telefon HTC Butterfly. Ze správných odpovědí jsme vytáhli dva budoucí návštěvníky pražské zastávky turné kapel The Korea & Noostrak, kterými jsou Jakub Matuštík a Pavel Svačina. Užijte si koncert, kluci!

Články autora COREMUSIC

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…

GLAD FOR TODAY - COMMON NOISE, COMMON VOICE

Kdo mě zná, nebo četl moji recenzi na předchozí EPko hradeckých Glad for Today s názvem READY FOR A SHOW, ten ví že se svojí láskou ke GFT…