Corezone
Vyhraj longboard od LONG-RIDER.cz!
Přejít na obsah

Vyhraj longboard od LONG-RIDER.cz!

 

VÝHERCE SOUTĚŽE: Nikola Skořepová - gratulujeme! 


 

 Chceš vyhrát skvělej Hi-End longboard SKATESURFER s elegantním černým designem od LONG-RIDER.cz? Zapoj se do květnové soutěže na coreMusic!

Stačí se stát fanouškem Long-rider.cz na Facebooku a odpovědět na soutěžní otázku "Z jakého dřeva je vyrobený longboard SKATESURFER o který soutěžíme?". Nápovědu hledej na stránkách www.long-rider.cz a odpověď poté pohodlně vyplň ve formuláři pod článkem nebo zašli mailem na adresu soutez@coremusic.cz a to nejpozději do 20.května. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterého vyhlásíme ve středu 23. května! Vyhrát můžeš právě ty! A pokud ne, získáš alespoň dárek! Všichni soutěžící obdrží na email slevový kód na nákup v E-shopu long-rider v hodnotě 250Kč! 


Podmínky soutěže:
Soutěž probíhá od 1. do 20. května 2013. Soutěžící musí být fanouškem Facebook stránky long-rider.cz (http://www.facebook.com/LongRider.cz). Výherce bude obeznámen emailem. Výhra bude odeslána poštou do 14 dní od výhlášení výherce.

Články autora COREMUSIC

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…

GLAD FOR TODAY - COMMON NOISE, COMMON VOICE

Kdo mě zná, nebo četl moji recenzi na předchozí EPko hradeckých Glad for Today s názvem READY FOR A SHOW, ten ví že se svojí láskou ke GFT…