KNP
FRANK SINATRA
Přejít na obsah

FRANK SINATRA

Neděle, prázdniny se pomalu loučí a v jejich chřadnoucím náručí si odneseme jen vzpomínky. Proto dnes opět otevřeme jiné dveře, někam jinam, úplně jinam.
Dnešní KNP jsem si přichystal zamyšlené (jako vždy), které jde ruku v ruce s pocity a budem mít dneska tu čest se setkat s jednou veleikonou, zpěvákem, hercem, dirigentem, režisérem, milovníkem dobrého pití, hazardu, auto a krásných žen. Nebude řeč o nikom jiném, než o člověku jménem FRANK SINATRA.
Frank Albert Sinatra se narodil 12. 12. roku 1915 v New Yersey jakožto jediné dítě italských imigrantů. Jeho život byl plný drogových excesů, problému s policií, tehdejší bující mafií a dalších nepříjemností. Ovšem pro svět udělal i mnoho krásného, hrál v několika filmech, které rozdávaly úsměvy i u nás za dob nacistické okupace a je držitelem desítek prestižních ocenění díky jeho filmové a hudební kariéře. Kdo by neznal také např. "hymnu" New Yorku v podání tohoto mistra osobně, že? Za jeho divoký život se stihl 4x oženit a mít 3 potomky, z nichž nejznámější je asi Nancy s kterou nazpíval velmi známý duet Something Stupid.
Vyčíst co vše Frank stihl za jeho zajímavý život by bylo na samotnou kategorii. Frank světu dal opravdu mnoho a to hlavní v podobě nesmrtelných a nadčasových skladeb a bohužel, všechny jízdy jednou končí a ta jeho skončila 14. května v roce 1998 (tzn. spousta lidí si třeba pamatuje, že se o tom docela mluvilo:) a jeho život ukončil srdeční kolaps.
Co si budem povídat, je toho hodně, ale Frank to řekne za něj samotného v podání jeho songů, který vám dnes dávám v podobě jeho BEST OF kolekce. Udělej si v neděli čas a zkus trošku vypnout - nebudeš ani trošku litovat. Jsme KNP a míříme tam, kam se jiní nevydávají a jsme odměňováni v podobě úžasných melodií a Frank Sinatra, moji milí čtenáři, Frank má co říct. Troufám si tvrdit, že víc, než jakýkoliv naši dosavadni interpreti, kteří zde byli.

Články autora Jonathan

Slipknot v O2 Areně? Špatný zvuk pro zvučné jméno!

Slipknot jsou tělesem, kteří zvěstují své metalové evangelium již téměř 20 let a určitě nemá smysl zde nějak sáhodlouze rozepisovat jejich…

Letošní MetalFest v Plzni bude ve znamení zvučných jmen!

Západočeská metropole bude v obležení takových jmen jako Cradle of Filth, SepticFlesh či Amon Amarth. Toto je ale slabý výčet celkové soupisky,…