KNP
Návrat PSH po čtyřech letech - Já to říkal
Přejít na obsah

Návrat PSH po čtyřech letech - Já to říkal

PSH, neboli Peneři strýčka Homeboye, to je tříčlenná rapová skupina, která působí na naší scéně už od devadesátých let minulého století. Skupina, kde momentálně působí rappeři Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik, byla pár let u ledu co se týče nahrávek a posledním větším počinem některého ze členů po vydání poslední desky Epilog (2010) bylo Vladimirovo loňské velmi úspěšné album Idiot (získalo cenu Anděl).

No a po čtyřech letech tu máme první vlaštovku v podobě nového videoklipu kompletních PSH. Klip byl natočen k písni s názvem Já to říkal a sám Vladimir o tomto počinu říká:"Je to první singl PSH po čtyřech letech, čili jsme měli potřebu udělat reprezent song, nic hlubokýho, spíš proud energie."

V klipu můžeme kromě samotných PSH zahlédnout členy kapel Sunshine, Hanba, či třeba rappery Smacka, Refewa a Marpa nebo DJ Wiche.

Kdybyste, podobně třeba jako u nedávného článku o mladém rapperovi Pauliem Garandovi z Liberce byli na vážkách, proč se na webu o tvrdé hudbě objevuje občas také rap a hip-hop, vězte, že třeba Vladimir má s metalem a tvrdou hudbou opravdu co do činění, ostatně, můžete si o jeho vztahu k metalu přečíst třeba v rozhovoru, který s V518 spáchal náš redaktor Gumi. (Odkaz ZDE)

Články autora Matěj Chalupa

TŸSHE: Snažíme se co nejautentičtěji přiblížit život, který žijeme.

TŸSHE. Emocemi – víc než čímkoli jiným – nabitý post-hardcore ze slovenského Martina. Čtveřice ostřílených muzikantů Adam, Michal, Matej…

Seznamte se s novým cover projektem ex-kytaristy pražských Break the Rules a Hill Up And Down!

D Covers je nový projekt Daniela Votruby, ex-kytaristy pražských Break the Rules a Hill Up And Down. Celý koncept je jednoduchý. Na každý jednotlivý…