KNP
TYCHO
Přejít na obsah

TYCHO

Jak jistě víte, KNP se nám rozjel díky novým akvizicím u nás v redakci a já jedině tleskám entusiasmu, kteří moji kolegové mají. Dneska si to tu beru opět do parády, věčně zamyšlený papá KNP :).
Nebudeme protahovat, času málo, spěch a stres je všude ač s létem je ho o poznání méně. Možná za to může vzduch, možná za to může všudypřitomný festival, možná letní lásky, možná jen vy sami. Tycho je právě kapela, která se na tyto dny a nálady hodí. 4 lidé stojí opravdu za něčím, co stojí za zmínku a místo v našem koutku. Sestava se pohybuje na pomezí post-rocku a ambientu. Vznikla v roce 2002 v americkém Sacramentu a stále pokračuje, což je dobrá zpráva. Důkazem je poslední album AWAKE, které my si zde představíme. Mimo jiné Scott Hansen, který stojí za tímto projektem je i známý producent a fotografický umělec, který vystupuje pod přezdívkou ISO50.
Takže to bylo v rychlosti na seznámení. Vy se nechte unášet létem, prázdninama, myšlenkama a dělejte, jak uznáte za vhodé. Je ideální čas přemýšlet po létě a udělat rozhodnutí a vězte, že Tycho jsou na to odborníci! Jejich hudba si vás obmotá.
A koho zaujali, mám super zprávu - 16.10.2014 se podívají k nám, do pražského Roxy, kde nebudu chybět ani já osobně. Vřele doporučuji a doufám, že si to tam společně užijeme!

Články autora Jonathan

Slipknot v O2 Areně? Špatný zvuk pro zvučné jméno!

Slipknot jsou tělesem, kteří zvěstují své metalové evangelium již téměř 20 let a určitě nemá smysl zde nějak sáhodlouze rozepisovat jejich…

Letošní MetalFest v Plzni bude ve znamení zvučných jmen!

Západočeská metropole bude v obležení takových jmen jako Cradle of Filth, SepticFlesh či Amon Amarth. Toto je ale slabý výčet celkové soupisky,…