KNP
Videoklip PRAGO UNION "Hodinky s vodotryskem"
Přejít na obsah

Videoklip PRAGO UNION "Hodinky s vodotryskem"

Prago "pyčo" Union a s ním rapující básník Kato jsou zpět. V poslední době nebývale produktivní rapová kapela, která za poslední rok stihla vydat už dvě nahrávky (desku Vážná Hudba a raritní bonusovku Odložené Chlebíčky) se vrací ve velkém stylu!

Prago se totiž chystají na společné tour s PSH sponzorované Red Bullem, a aktuálně přináší i nový klip. Ten vznikl na u jejich klipů takřka tradičně nehitovou věc s názvem Hodinky s vodotryskem. Kato považovaný za snad všemi braného kladného hrdinu českého rapu se zde chopil role ostřelovače, který masakruje z výškové budovy kolemjdoucí zvyklé cestovat okolo trasy tramvaje s pořadovým číslem 26.

Nezapomeňte si též přečíst loňský rozhovor s Katem na našem webu, který má na svědomí náš redaktor Gumi z Klubovna - coreMusic.cz!
http://coremusic.cz/rozhovory/rozhovory/item/5440-kato-prago-union

 

Články autora Gumi

ROCKCAST KLUBOVNA#3 - BONUS (Martin Tvrdý)

Po dvou a půl týdnech se o slovo opět hlásí ROCKCAST.CZ - KLUBOVNA - COREMUSIC.CZ s dalším a tentokrát trochu netradičním hostem! Po Skywalker…

ROCKCAST KLUBOVNA #2: CRIMINAL COLLECTION

Po více než měsíci se opět hlásí ROCKCAST KLUBOVNA, která pro vás přes celé léto chystá další zajímavé hosty! Nejprve bych vám všem…