23. 3. 2017
ŽIŽKOVSKÁ NOC 2017 - 23. - 25. 3. 2017
Podrobnosti koncertu

ŽIŽKOVSKÁ NOC 2017 - 23. - 25. 3. 2017

potvrzeno.

možná.

odřeklo.

Blíží se náš oblíbený lokální festival Žižkovská noc! Letos proběhne už sedmý ročník - pravda, tentokrát se tam z naší scény neobjeví tolik kapel, jako tomu bylo v minulých letech. Přesto opět půjde o skvělou akci... Prostě vytáhni kámoše a vyrazte do ulic!

Od čtvrtka 23. 3. do soboty 25. 3. 2017 ovládne celý Žižkov a okolí unikátní spojení nejzajímavějších klubů, kaváren a hospůdek. Čekají vás desítky multižánrových scén, stovky interpretů z celého světa a tisíce lidí v ulicích. Za tradičně minimální vstupné se ti otevře kouzelný svět plný kapel, básní, divadel, DJs a hlavně - jedinečné zábavy pro každého. Ať jsi starej nebo mladej, černej nebo bílej - Žižkovská Noc je i pro tebe!

POZVÁNKA: https://www.facebook.com/zizkovskanoc/videos/12685...

EVENT: https://www.facebook.com/events/1854260851517863/

Co tě čeká? Čtvrteční večer bude věnován tomu nejlepšímu, co Žižkov může nabídnout. Magická zákoutí, malebné hospůdky, kavárny a galerie. Přesně tohle utváří specifický žižkovský "genius loci". Vstupné bude dobrovolné. Pátek a sobota budou patřit hudbě, literatuře a divadlu. Oba dny budou nabité kulturou, abys mohl stihnout svou oblíbenou kapelu i zajímavé představení. Žižkovská Noc není už dávno jen o moři kapel, ale také o dalších uměleckých formách. Máš se na co těšit. Během celého festivalu si budeš moct užívat i bohatý "doprovodný program" na těch nejzajímavějších místech - na Žižkovské Věži, na Památníku Vítkov či v krásném rondokubistickém sále Venuše ve Švehlovce.

HEADLINERS:
Lenka Dusilova & Baromantika, Midi Lidi, Sto zvířat, HAHA CREW, Poletíme?, Mucha, Totální nasazení, Rocky Leon, MC Gey, Joe Ford, The Plastic People of the Universe, KVĚTY, Hypnos, GUTALAX ( cz gore grind ), Plexis P.M., Houpací koně, ZAMILSKA, Malignant Tumour, The Chancers, VR/NOBODY, Circus Brothers, Imodium, Please The Trees, N.V.Ú., Mr. Cocoman, Obscure Sphinx, Skywalker, Divadlo a literatura: Divadlo Feste, Teatr A Part, Jáchym Topol, J. H. Krchovský, Depresivní Děti, Jan Těsnohlídek, Petr Váša, Jiří Maryško, Slam poetry