15. 6. 2019
ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL 2019
Podrobnosti koncertu

ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL 2019

potvrzeno.

možná.

odřeklo.

V sobotu 22. 6. 2019 se uskuteční již 15. ročník dnes již prakticky kultovního Antitrend Open Air festivalu. Festival se jako (až na jedinou výjimku) každý rok koná v příjemném prostředí vesničky Žabčice, která se nachází kousíček od jihomoravské metropole Brna – navíc v luxusní vzdálenosti zdejší vlakové zastávky (vlaky sem jezdí každou hodinu). Pokud Vám v žilách koluje láska k hudebním stylům jako je death/grind, brutal death, gore grind, fastcore či crust, je sestava letošního ročníku tohoto extrémního festivalu pro vás jako stvořená. Jedna z nejsilnějších sestav dosavadní mnohaleté historie této akce čítá hned 16 kapel z 10 různých světových zemí a ani letos nebude chybět několik velmi zajímavých seskupení (které budou hrát u nás v ČR vůbec poprvé), některé z nich navíc z poměrně exotických krajů! Každý správný fanoušek výše uvedených stylových škatulek si tak určitě vybere ty, za kterými se vydá cca 20km jižně od Brna, kde se rozezní ta nejšílenější zvěrstva, co může extrémní scéna nabídnout.

Na festivalu pochopitelně nebude chybět jak bohaté distro, kvalitní technické/zvukové zázemí, prodej triček, mikin, CDs, až po schopnou organizační stránku, profesionální osvětlení a především kvalitně obsazený a stylové pestrý line-up přímo na žabčickém pódiu. Přímo v areálu je také možnost stanování a pořadatelé zaručují přátelskou atmosféru pro pijácké radovánky až do ranních odjezdů vlaků, jak tomu ostatně bývá každým rokem. Stánky s dobrým jídlem i pitím jsou pochopitelně samozřejmostí.

Nenechte si proto ujít ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL, jež se koná v sobotu 22. června v Žabčicích u Brna, začíná se přesně s úderem poledne. Kdo si chce ještě před letošním Obscene Extreme Festivalem užít kvalitní porci především deathu či grindu, má jedinečnou možnost.

Žabčice (cca 20 km jižně od Brna, výborné vlakové spojení na trase Brno – Břeclav- Bratislava)
sobota 22. 6. 2019
start 12:00 hod
Kontakt: antitrend@seznam.cz, tel: +420 778 144 578
Podrobnější info:
https://www.facebook.com/events/195209491168996/
http://bandzone.cz/fan/antitrendparties