Novinky
10. jubilejní ročník Death Coffee Party láká na pestrý line-up a pořádnou párty!
Přejít na obsah

10. jubilejní ročník Death Coffee Party láká na pestrý line-up a pořádnou párty!

Death Coffee Party nebude chybět ani tento rok. Festival oslaví 10 let, což znamená jen jediné – jste připraveni na pořádnou párty?
Podle ankety, kterou jsme mezi vás nedávno nahodili, se našlo velké procento lidí, kteří tuhle parádní akci stále ještě nenavštívili a my doufáme, že se to právě na jubilejním čísle zlomí! Navíc, pokud jste příznivci žánrů jako death metal, brutal/slam death metal, grindcore/goregrind/crust či hardcore, tak jste doma!
A koho si tento ročník doveze?

Rotten Sound z Finska, Stillbirth, Inhumate z Francie, a třeba vůbec poprvé se v České republice ukážou Organectomy z Nového Zélandu! Dorazí dokonce i deathcore z Francie, Hurakan. Chybět samozřejmě nebude ani pestrý výběr domácích kapel jako Gutalax, Diligence, Anime Torment či We All Gonna Die a další!
Výstaviště Zahrada Čech v Litoměřicích je příjemné prostředí s pořádnou porcí zeleně. Nabízí zde i možnost zadarmo parkovat a stanovat, což je velké plus. Přátelské prostředí a skvělá cenovka na dva dny!

Vždycky říkáme, že Death Coffee Party je takovou letní afterparty pro extrémnější žánry a na tom si stále trváme!
Tak seber sílu z Brutal Assaultu a pojď si s námi užít ještě tuhle skvělou párty v Liťáku!
My držíme palce pořadatelům, kteří tuhle akci už 10 let pořádají a těšíme se, co za esa z rukávu vytáhnou na další desítku!

ODKAZ na událost: https://www.facebook.com/events/631498031149129
Datum festivalu: 19-20.8Články autora COREMUSIC

Palaye Royale umí být víc než jen teenage guilty pleasure, na Výstavišti byli výborní!

Když Palaye Royale řádí v Praze, nemůžeme u toho chybět. Jejich včerejší koncert v Malé sportovní hale jsme si tedy nenechali ujít. A nebyli…

Heaven Shall Burn s sebou do Fóra Karlín přivezou kvalitní support!

Dobře známí němečtí deathcoristé Heaven Shall Burn se vracejí na pódia. Hned z kraje nového roku vyrážejí na evropské turné a jako support…