Novinky
AERODROME FESTIVAL 2018: Zvučná jména, multižánrový zážitek
Přejít na obsah

AERODROME FESTIVAL 2018: Zvučná jména, multižánrový zážitek

Těch z vás, co snad ještě nezaregistrovali mílovými kroky blížící se festival Aerodrome 2018, nejspíš nebude mnoho. Megalomanský line-up již chvíli po oznámení prvních kapel vyrazil dech i nám. No tak schválně: Nine Inch Nails? Parkway Drive? Hollywood Undead? Stone Sour, Limp Bizkit? Bullet For My Valentine? Furt nic? Ektor, Sebastian...Lake Malawi? No dobře, to byl vtip.

Každopádně představu tu máme rozhodně jasnou a kdyby někdo chtěl další nálož jmen, může zavítat na web www.aerodrome.cz, kde najdete další řádku zajímavých interpretů, které stojí za to vidět, například Thy Art Is Murder, Body Count, Skindred, You Me At Six, Underoath, Eskimo Callboy, Crossfaith, Being As An Ocean... Mnohé z vás jistě potěší i mainstreamovější dramaturgická linka festivalu, které vévodí Lana Del Rey, Wiz Khalifa a Macklemore.

Festival se bude odehrávat na letišti v Panenském Týnci 28. – 30. června a venku již máme také harmonogram nebo mapu areálu.
Zájemci o VIP vstup už mají bohužel smůlu, nicméně základní vstupenky na tento nabušený fesťák jsou stále k dispozici jak v celofestivalové verzi, tak na jednotlivé dny.

Pro více informací neváhejte zavítat na FB stránku festivalu či web a kdo ví, třeba se potkáme v pitu na Lanu Del Rey, zde se asi už meze nekladou! Never stop exploring a na viděnou v Týnci!

Články autora COREMUSIC

Twenty Øne Piløts už brzy v O2 Areně!

Jen necelý měsíc nás dělí od události, kterou by neměl prošvihnout ani zarytý fanoušek corové muziky. Řeč je o dvojici chlapíků z Ohia,…

Glad For Today - Ready for a Show EP

GLAD FOR TODAY - tihle borci z Hradce už za sebou mají několik let tvrdý dřiny a koncertování. Po EPčku Sheep Facing the Wolfpack (2015) kluci…