Novinky
Anime Torment posílají do světa nový singl "Lure" z chystaného EP "Void Terror"
Přejít na obsah

Anime Torment posílají do světa nový singl "Lure" z chystaného EP "Void Terror"

Máme tu další premiéru domácích Anime Torment, kteří vydávají nový single "Lure" z chystaného EP "Void Terror"!
Klip režíroval Radim Věžník.
Dokonce se nahrávalo u Tomáše Raclavského v Babylon Studios, takže o kvalitu je jistě postaráno s láskou!

Vychutnej si premiéru a dej si pár bonusových informací, které jsme zjistili přímo pro tebe od Ondřeje Svobody.

(Matty) Vaše nové EP jste museli přesunout na únor 2021, jak se vlastně jako kapela vypořádáváte s covidem, mohlo se vydání EP ještě prodloužit kvůli této situaci?

O: Na konci léta jsme nevěděli jaká situace bude v zimě, ale chtěli jsme desku vydat se vším co k tomu patří, tz křest, párty a maximální promo. Bohužel nyní jsme ve stejné situaci a EP vyjde 25.2.2021 i kdyby se ještě nemohlo hrát. Máme nějaké nápady, jak vydání placky zpestřit, uvidíme, jak vše dopadne... Situace kolem covidu, je smutná, bohužel nikdo z nás s tím nic nenadělá. Plánované podzimní tour s Kraanium, Putrid Pile a Epicardiectomy se přesunulo na rok 2021, pevně doufáme, že konečne klapne. My makáme na novém materiálu a snažíme se dělat věci, na které jinak při koncertování nemáme tolik času. Hrajeme přes deset let a jezdíme koncerty, tourka skoro bez přestání, je to pro nás zvláštní období, čekáme, až to skončí a život se vrátí do normálu.

(Matty) Nahrávalo se s Tomášem Raclavským ve studiu Babylon, kde nedávno nahrávali desku i Betraying The Martyrs, jak jste si užívali nahrávání, bylo to tentokrát v taktu a stresu nebo to bylo uvolněnější?

O: S Tomášem to byla druhá naše deska a dalo nám to zase hromadu zkušeností. Tentokrát jsme nikam nespěchali a snažili se, aby deska byla podle našich představ.

(Matty) Máte venku novej singl a klip s názvem "Lure" a jelikož milujeme historky z natáčení, stalo se něco na co jen tak nezapomenete?

O: Natáčení probíhalo v ústeckém kině Hraničář, který bylo samo sebou uzavřený pro veřejnost. Najednou se při natáčení objevil za Radimem Věžníkem vykroucenej bezďák jménem Láďa a že si chce s námi zahrát. Dalo nám velkou námahu ho odtamtud dostat, vůbec nevíme, jak se dovnitř dostal, když bylo všude zamčeno haha.

(Matty) Tímto zdravíme Láďu a doporučujeme si zabezpečit prostory v Ústí, když už budete někde natáčet, aby nedošlo k podobnému incidentu haha. Tak jo poslední otázka.
Křest EP "Void Terror" jste již museli posunout z října 2020 na únor 2021, momentální situace je velmi vyhrocená a těžko předvídatelná, máte v plánu náhradní termín kdyby se tento nepodařil uskutečnit? Nepřemýšleli jste zkusit udělat livestream z pohodlí zkušebny nebo nějakého zajímavého prostoru?

O: Jak už jsem psal, deska určitě vyjde 25.2.2021, nevíme jestli bude spojená s koncertem. Pohráváme si s několika možnými způsoby prezentace, jak vydání okořenit Na oficiální křest jsme si pozvali naše kamarádské kapely a o tento koncert lidé nepřijdou. Najdeme určitě volný termín, hned jak to bude možné.

PŘEDPRODEJ EP

// physical
https://www.slovakmetalarmy.sk/produkt/anime-torme...
// digital
https://animetorment.bandcamp.com/

ANIME TORMENT
https://www.facebook.com/animetorment
https://animetorment.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/animetorment/
https://www.youtube.com/channel/UCDTOtaqgxHi_xpshI...
https://open.spotify.com/artist/0PDV1XvYFaf4UwwxYY...

Články autora Matty Vaněk

Howard Jones se v 50 letech vrací s druhým albem Light The Torch!

Howard Jones je prostě zvíře a to taky dokazuje ve svých 50 letech! Bývalý frontman Killswitch Engage v roce 2017 změnil název své kapely Devil…

Hacktivist se probouzí ze spánku s novým albem

Kapela Hacktivist se opravdu probudila ze spánku a možná v tu nejlepší možnou dobu! Poslední desku z roku 2016 už máme naposlouchanou a my trpělivě…