Novinky
​Budějovičtí MAAE přináší další ochutnávku z chystaného alba!
Přejít na obsah

​Budějovičtí MAAE přináší další ochutnávku z chystaného alba!

„Věřím, že je nás spousta, kteří zápasíme s tím samým. S neustálými sebedestruktivními myšlenkami a je na nás, abychom se postavili proti těmto nátlakům a nenechali se krmit nedostatkem statečnosti. Odkazuje se na to i „fed on my lack of bravery“ v textu,“ dodává k písni kontext zpěvák Radek Polánský.

Any Life In Me je třetí singl z plánovaného dlouhohrajícího alba. Produkce a zvuku se drží Damián Kučera, kterého smrtelníci můžou znát pouze jako bubeníka Skywalker a druhý videoklip v řadě natočil kytarista Hopes, Tom Tejkl.

„Damián je prostě genius. Inovace, který přináší do naší hudby, jsou skvělým odrazem našeho vkusu a směru, kterým se chceme vydávat. A spolupráce s Tomem je vždy bezproblémová a velmi zábavná. Je plný skvělých nápadů, které do videa sám implementoval a to vždy potěší!“ chválí spolupráci baskytarista Francesco a bubeník Petr.

Právě teď má MAAE nahraných devět skladeb plus několik dalších demo nahrávek připravených pro výběr posledních písní pro album. Těšíme se tedy na poslední drobné kroky k uzavření konečné podoby desky.

Nový singl uslyšíš již brzy! A to v Liberci v Bunkru na akci Moshpit In The Moonlight, kde kapela vystoupí po boku Fall From Everest, Lifelines, Nondescript a TheRapist!


Napsal: Michal Drahný

Články autora Matty Vaněk

Nothing, Nowhere. tasí svůj nejnovější singl MEMORY_FRACTURE!

Joe Mulherin "nothing, nowhere." dnes vyhazuje svůj zbrusu nový singl MEMORY_FRACTURE, který hezky kombinuje novou i starší tvorbu! Po posledním…

MINI DOKUMENT: Tour do Anglie s Anime Torment a Gutalax!

Je to nějaký ten týden co jsme se s Anime Torment a Gutalax podívali do Anglie. Při té příležitosti vznikl tento netradiční dokument, který…