Novinky
Postcards From Arkham chystají velkolepý film a ty si tam můžeš zahrát!
Přejít na obsah

Postcards From Arkham chystají velkolepý film a ty si tam můžeš zahrát!

Česká kapela Postcards From Arkham se hlásí o slovo s novým, ambiciózním projektem. Eigengrau je barva, kterou vidíme v absolutní tmě.
Světlo uvnitř toho, co se nám jeví jako temnota. To je také název projektu, na kterém PFA teď dělají a potřebují Tvou pomoc. K tomu ale později.

Eigengrau bude album, ale nejen to. Eigengrau je originální audiovizuální umělecké dílo inspirované tvorbou H. P. Lovecrafta, D. Lynche a F. Kafky.
Ano, k albu dostanou fanoušci i plnohodnotný film. Víc nám k němu ale kapela neřekne, aby nám nezkazila zážitek.

Jestli to není příliš velké sousto pro lokální kapelu? Ne. Nicméně bez pomoci fanoušků by to nešlo.
Proto vytvořili crowdfundingovou kampaň na platformě HitHit, kde jim můžete na film přispět od 200 Kč až po 30 000 Kč a za svůj příspěvek si vyberete odměnu dle výše.

Odměny začínají u preorderu alba a předběžném přístupu k filmu, dále například komparzová role, vlastní koncert a za finálních 30 000 Kč vám Frodys natočí videoklip pro kapelu nebo reklamní spot pro firmu.

Pokud skupinu neznáte, tak je doporučujeme začít sledovat, takový projekt jsme v Česku dlouho neměli.
Všechny jejich sociální sítě najdete zde pod klipem a pokud byste v sobotu neměli co dělat, můžete navštívit online festival Carnival Of Souls, kde hoši zahrají a který je také úplně zdarma! Vystoupí zde kapely jako MINORITY SOUND, INCEPTION OF FALL a THE BROADSWORD!

HIT HIT: https://www.hithit.com/cs/project/9511/bud-soucast...
FB: https://www.facebook.com/PostcardsFromArkham

Napsal: .michal

Články autora Matty Vaněk

Howard Jones se v 50 letech vrací s druhým albem Light The Torch!

Howard Jones je prostě zvíře a to taky dokazuje ve svých 50 letech! Bývalý frontman Killswitch Engage v roce 2017 změnil název své kapely Devil…

Hacktivist se probouzí ze spánku s novým albem

Kapela Hacktivist se opravdu probudila ze spánku a možná v tu nejlepší možnou dobu! Poslední desku z roku 2016 už máme naposlouchanou a my trpělivě…