Novinky
Core se řítí také i na Brutal Assault, nenechte si ujít tyto kapely!
Přejít na obsah

Core se řítí také i na Brutal Assault, nenechte si ujít tyto kapely!

Brutal Assault samozřejmě nespí na vavřínech celý rok a tak nám postupně v mnoha vlnách představil, jaké kapely se švihnou na festivalu a proto jsme si vybrali tentokrát "core" výběr tady na CoreMusic.cz.

Mezi ty nejvýraznější kousky rozhodně patří djentový After The Burial, kteří zazářili novým albem "Evergreen" s nejnovější peckou "Behold The Crown"!
Pokud zde budeš chybět, můžeš pak ronit slzy doma na posteli, hoši se totiž s ničím nemazlí a to dokonce ani s emocemi!Animals As Leaders jsou další djentový králové, tentokrát v instrumentálním měřítku, magické či přímo uši drásající riffy vás založeně uvedou do té správné core vlny, na které se povezete celý jejich set!
Car Bomb je opravdu originální projekt, který už táhnou hoši od roku 2000! Mathcore jak vyšitý a to i přesto že mají na účtě 3 alba, divočinu rozhodně uspořádají ve velkém, stačí si poslechnout první singl z chystaného čtvrtého alba a řeknete si, to jako jde zahrát i na živo?
Crossfaith z Osaky nám ukázali na Aerodromu 2018, že kašlou i na déšť, jen aby předvedli kvalitní show! Drtivá akce střídá hit za hitem, japončíci se rozhodně nebojí ani do publika skočit a rozjet ten pravej moshpit či wall of death a Brutalu to sedne jako vosa na med!
Crystal Lake ovšem sází oproti svým parťákům z Crossfaith na experimentální djent/metalcore! Mohli jste je vidět jak na Fajtfestu, kde jsme pořídili rozhovor s kapelou a nebo v pražském klubu s Bury Tomorrow, pozor na to ať je neprošvihnete, tohle je jedna z top kapela metalcore scény z minulého roku!
Z hardcoru rozhodně nesmí chybět zastoupení dobrých kapel a tuto linku vyplní jak Lionheart, tak Get The Shot, Raised The Fist či Sick Of It All!

Dostáváme se ke zvučnějším jménům festivalu a těmi jsou samozřejmě Of Mice & Men, kteří rozhodně přitvrdili na novém songu "Mushroom Cloud" a my se již nemůžeme dočkat toho až to všechno uslyšíme naživo, Austine co na to říkáš?Thy Art Is Murder to každopádně zabíjí s novým materiál z nového alba "Human Target" a právě zde na Brutalu se můžete podle očekávání těšit na tu nejkrvavější show, kterou tam uvidíte!Nakonec nám tu zbyl ten největší headliner fesťáku a těmi nejsou nikdo jiný než Parkway Drive, kteří si odnesli slušný kus kritiky na novém "taťkovském" albu, ale na živo to tak zatím stále nevypadá, těšme se zas a znovu!A kdo je tvůj tahoun letošního ročníku? Napiš nám do komentářů!
Články autora Matty Vaněk

Tom Barber (Chelsea Grin) a Baby J (Emmure) se spojili pro nový projekt Darko Us a vypouští singl Devine Void

Darko US. Nový deathcorový projekt, který začátkem dubna založil Baby J (bubeník z Emmure) společně s Tomem Barberem (vokalista Chelsea Grin).18.4.…

The Used vám zpříjemní večer 2 novýma peckama z alba Heartwork!

The Used vydají 24. dubna své nové, očekávané album Heartwork. Zde se vrací ke starým kořenům a rozhodně nabídne průřez všemi možnými…