Novinky
coreWeek #1: Of Mice & Men ve studiu, Marilyn Manson v nemocnici
Přejít na obsah

coreWeek #1: Of Mice & Men ve studiu, Marilyn Manson v nemocnici

Přinášíme vám přehled zajímavých novinek ze světa z minulého týdne a nejen to! Tak se do toho pustíme, čeká na vás hned několik překvapení.

Manson


Nepříjemná zpráva pro fanoušky Marylina Mansona! Koncert v New Yorku byl osudným, jelikož na něj spadla kovová konstrukce, jež byla pódiovou dekorací. Marylin jí na sebe strhl tak, že ho celého zavalila. Koncert se tím pádem musel zrušit a Manson byl nucen k převozu do nemocnice. Turné je zastaveno a my se budeme jen modlit, aby se listopadový koncert u nás v Česku uskutečnil.

Tom

Velkou tragédií pro svět je smrt Toma Pettyho ve věku 66 let. Legendární rocker byl nalezen v bezvědomí po zástavě srdce ve vlastním domě v Malibu, odkud byl převezen do nemocnice, ovšem bez známek života. R.I.P. – 2. Října 2017

Of Mice & Men

Of Mice & Men pilně makají ve studiu na novém albu, na kterém nalezneme například písně War Zone či How Will You Live. Jestli jejich novej materiál zůstane i nadále věrný starší tvorbě, to se můžeme zatím jen dohadovat, ale já si myslím, že singly Back To Me a Unbreakable ukazují, jakou cestou se kluci zřejmě vydají.

Danny

Máme tu další svěží novinku – Danny Worsnop z kapely Asking Alexandria je zase ve studiu! Ale z jakého důvodu? Nové album AA je dokončeno, takže zbývají jen dvě možnosti: buď nový materiál We Are Harlot nebo to bude další sólovka! Snad se to brzy dozvíme.

Simple Plan

Máme tu dokonce potvrzené i nové album od Simple Plan na rok 2018! Hoši mají v poslední době nějakou tvořivou!

She Must Burn

Tak a teď se přiznejte: kdo jste neslyšel o symphonic deathcore kapele She Must Burn? Jsou to takoví žánroví bratříčci Make Them Suffer, kteří už ale za sebou mají pořádný kus práce! Po streamu s hlavním frontmanem Josephem Louisem Sinclairem jsem se dozvěděl, že kapela plánuje velké věci, čili natěšenost stoupá a my se připravme na to, co chystají! K poslechu vám určitě doporučuji album Grimoire z roku 2017.

Chris

Oceans Ate Alaska jsou opravdu talentovaní hoši! Obzvlášť bubeník Chris Turner, který aktuálně vydal speciální remix na singl Hansha. S Chrisem jsem si psal a zeptal jsem se ho, jestli plánuje zremixovat celé Hikari. Napsal, že snad jednoho dne se toho dočkáme. Tak to jsme teda nažhavený!

Spencer

Na povrch nám vykrystalizoval nový projekt s názvem Endur! Jedná se o sólovku Spencera Sotela z Periphery. Před pár dny vydal track Death Angel a následně oznámil datum vydání celého LP. Ponese název American Parasite a světlo světa spatří 27. října! Zajímavostí je, že vše co na albu uslyšíte, stvořil jen a jen Spencer!

Oslavy začínají! Japonská kapela Crystal Lake slaví 15 let od svého založení a také pánové se také poprvé ukážou v Evropě! U této příležitosti vydávají rovněž DVDčko a takové menší EPčko. Je na co se těšit!

A u oslav ještě zůstaneme! Thirty Seconds To Mars slaví 20 a dokonce se dočkáme i koncertu v Praze, a to 19. dubna 2018.

Na závěr jsem si pro vás připravil několik songů, které vyšly během minulého týdne a které se nám nevešly na náš facebookový feed. Zapněte si YouTube playlist pod článkem a vlítněte na to!

Články autora Matty Vaněk

Spencer Sotelo zaří už zase s dalším projektem Nik Mystery!

Zatímco čekáme na nové Periphery, tady se dějí zajímavé, kutilské nápady!Včera po dlouhém napínání Spencer vyhodil na svět svůj nový…

3 metalové kapely ze Středozemě z Pána Prstenů, o kterých jste možná ještě neslyšeli!

Zrodili se ve Středozemi v dobách temných, kdy naděje opustila tento pustý svět. Temnota zahalila všechny kouty a v ten den se začaly ozývat…