Novinky
coreWeek #1: Of Mice & Men ve studiu, Marilyn Manson v nemocnici
Přejít na obsah

coreWeek #1: Of Mice & Men ve studiu, Marilyn Manson v nemocnici

Přinášíme vám přehled zajímavých novinek ze světa z minulého týdne a nejen to! Tak se do toho pustíme, čeká na vás hned několik překvapení.

Manson


Nepříjemná zpráva pro fanoušky Marylina Mansona! Koncert v New Yorku byl osudným, jelikož na něj spadla kovová konstrukce, jež byla pódiovou dekorací. Marylin jí na sebe strhl tak, že ho celého zavalila. Koncert se tím pádem musel zrušit a Manson byl nucen k převozu do nemocnice. Turné je zastaveno a my se budeme jen modlit, aby se listopadový koncert u nás v Česku uskutečnil.

Tom

Velkou tragédií pro svět je smrt Toma Pettyho ve věku 66 let. Legendární rocker byl nalezen v bezvědomí po zástavě srdce ve vlastním domě v Malibu, odkud byl převezen do nemocnice, ovšem bez známek života. R.I.P. – 2. Října 2017

Of Mice & Men

Of Mice & Men pilně makají ve studiu na novém albu, na kterém nalezneme například písně War Zone či How Will You Live. Jestli jejich novej materiál zůstane i nadále věrný starší tvorbě, to se můžeme zatím jen dohadovat, ale já si myslím, že singly Back To Me a Unbreakable ukazují, jakou cestou se kluci zřejmě vydají.

Danny

Máme tu další svěží novinku – Danny Worsnop z kapely Asking Alexandria je zase ve studiu! Ale z jakého důvodu? Nové album AA je dokončeno, takže zbývají jen dvě možnosti: buď nový materiál We Are Harlot nebo to bude další sólovka! Snad se to brzy dozvíme.

Simple Plan

Máme tu dokonce potvrzené i nové album od Simple Plan na rok 2018! Hoši mají v poslední době nějakou tvořivou!

She Must Burn

Tak a teď se přiznejte: kdo jste neslyšel o symphonic deathcore kapele She Must Burn? Jsou to takoví žánroví bratříčci Make Them Suffer, kteří už ale za sebou mají pořádný kus práce! Po streamu s hlavním frontmanem Josephem Louisem Sinclairem jsem se dozvěděl, že kapela plánuje velké věci, čili natěšenost stoupá a my se připravme na to, co chystají! K poslechu vám určitě doporučuji album Grimoire z roku 2017.

Chris

Oceans Ate Alaska jsou opravdu talentovaní hoši! Obzvlášť bubeník Chris Turner, který aktuálně vydal speciální remix na singl Hansha. S Chrisem jsem si psal a zeptal jsem se ho, jestli plánuje zremixovat celé Hikari. Napsal, že snad jednoho dne se toho dočkáme. Tak to jsme teda nažhavený!

Spencer

Na povrch nám vykrystalizoval nový projekt s názvem Endur! Jedná se o sólovku Spencera Sotela z Periphery. Před pár dny vydal track Death Angel a následně oznámil datum vydání celého LP. Ponese název American Parasite a světlo světa spatří 27. října! Zajímavostí je, že vše co na albu uslyšíte, stvořil jen a jen Spencer!

Oslavy začínají! Japonská kapela Crystal Lake slaví 15 let od svého založení a také pánové se také poprvé ukážou v Evropě! U této příležitosti vydávají rovněž DVDčko a takové menší EPčko. Je na co se těšit!

A u oslav ještě zůstaneme! Thirty Seconds To Mars slaví 20 a dokonce se dočkáme i koncertu v Praze, a to 19. dubna 2018.

Na závěr jsem si pro vás připravil několik songů, které vyšly během minulého týdne a které se nám nevešly na náš facebookový feed. Zapněte si YouTube playlist pod článkem a vlítněte na to!

Články autora Matty Vaněk

Američtí Sworn In se loučí se svým frontmanem Tylerem

Kapela dnes oznámila odchod jejich frontmana Tylera Dennena, jež kapelu opouští kvůli svému vlastnímu projektu, ve kterém se chce zaměřit na…

Crystal Lake dosolí svůj setlist novým EP

Crystal Lake nově oznámili své nové EP s názvem "The Circle" jež bude obsahovat hned tři speciální tracky s dvěma hosty. Jako Coldrain s Crystal…