Novinky
FAJTFEST HELP PARTY VOL. II se rozroste o zahraniční jména! Ghøstkid či Defamed
Přejít na obsah

FAJTFEST HELP PARTY VOL. II se rozroste o zahraniční jména! Ghøstkid či Defamed

Druhý ročník Fajtfest Help Party Vol. II se řítí na Fajtův kopec a to 21.-22. května a krom českých kapel se rozroste i o zahraniční jména!
Rozehřívací akce před hlavním festivalem v roce 2021. Přesto, že jsou koncerty v nedohlednu, my pevně věříme, že na jaře se situace zmírní a budeme si tak moci užít jednu z těch největších akcí v tomto období!

A jak je na tom line-up?

Headliner Ghøstkid se poprvé představí na kopci v plné parádě! Temnější projekt Sebastiana "Sushi" Bieslera sbírá samé dobré recenze a dokonce stihl vydat s kapelou celou desku, která je teda napěchovaná až k prasknutí!


Další ze zahraničních jmen je deathcore partička Defamed. Bývalý členové kapely "Drown In Sulphur" kterou si mohl na Fajtfestu taky vidět. Od oznámení nového jména se makalo na novém materiálu, ze kterého se nakonec stalo EP "Aeon" na kterém pro kluky neexistovaly hranice a proto ze sebe vypustili svoje démony! Tohle bude v moshi pěkná mlátička!


In Other Climes je jméno hardcore partičky z Francie! Svěží kapela, která funguje už od roku 2004 a je připravena na pořádnou párty se všemi pod pódiem!


ČESKÉ ZASTOUPENÍ

Sunset Trail je již záruka kvality! Kdo neviděl, musí napravit!


Stellaris to jsou nováčci v čele s frontmankou Nicol a my jsme zvědavý, jakou show nám nadělí rovnou na FAJTFEST HELP PARTY VOL. II
Abbie Falls žhavý metalcore na který rádi chodíme a rozhodně doporučujeme jejich EP "No One's Above, No One's Below"
Borrowd kapela z Brna, kterou si možná ještě neslyšel! Chytlavé melodie a vokál na úrovni, jsi na ně zvědavý jako my?

Články autora Matty Vaněk

Howard Jones se v 50 letech vrací s druhým albem Light The Torch!

Howard Jones je prostě zvíře a to taky dokazuje ve svých 50 letech! Bývalý frontman Killswitch Engage v roce 2017 změnil název své kapely Devil…

Hacktivist se probouzí ze spánku s novým albem

Kapela Hacktivist se opravdu probudila ze spánku a možná v tu nejlepší možnou dobu! Poslední desku z roku 2016 už máme naposlouchanou a my trpělivě…