Novinky
Fall From Everest rozstřelí BikeJesus!
Přejít na obsah

Fall From Everest rozstřelí BikeJesus!

Avantgardní čtveřice Fall From Everest se svými pražskými koncerty i letos schválně šetřila, aby ve správnou chvíli zmobilizovala fans na jedno důležité datum a prostor. Ze seznamu míst, ve kterých zatím nevystoupila, tentokrát vybrala BikeJesus, kde zahraje 22. září. Podpoří je post-hc/emo Borrowd z temnoty Brna a excentrická dvojice Antonova z Prahy.

Po úspěšných koncertech v Divadle Archa a Džungli BKAO, ve kterých se koncerty podobných žánrů konají poskrovnu, ožije výbušný svět Fall From Everest v BikeJesus. Ten je jejich hudbě sice o dost blíž, ovšem pro posluchače corové hudby je stále spíše méně tradičním místem. BikeJesus ale bezesporu patří k etablovaným pražským prostorům s nejprogresivnější dramaturgií, kde je undergroundový a syrový feeling podtržen atypickým členěním sálu a nekonvenčními světly. Fans si mohou být jistí, že tyto prvky kapela pro své vystoupení rozhodně vezme do hry. Zbrusu novou lightshow Everestů už konec konců měli možnost zažít ti, co se na kapelu přišli podívat na Rock for People.

Fall From Everest, kteří žánrově kolísají ve vodách metalcoru, mathcoru, elektroniky, ema a post-rocku, si na pražský koncert pozvali spřízněné brněnské duše z kapely Borrowd. Post-hardcorová novinka z moravské metropole o sobě dala hlasitě vědět minulý rok, kdy vydala své první album a v pražském Crossu zandala pro nacpaný klub bouřlivou show. Dalším hostem bude pražská dvojice Antonova, která doslova přináší svůj vlastní vesmír žánrů, na které mají zrovna chuť! Pop, metal, trap, EDM, DnB, nejlépe všechno najednou hodit do mixéru a plnými doušky si vychutnat třpytivé smoothie ostré chuti se sladkým medovým pohlazením na závěr.

Bývá zvykem, že FFE své koncerty zakončují afterparty. Letos se znovu za decky postaví devadesátkový princ domácí dark elektro scény Ian.C, zakladatel projektu Them Darned Teenagers a člen kolektivu Trash Gang. Spolu s ním si svůj DJ set střihne také kytarista Fall From Everest, kterého pražská scéna zná pod jménem ŠatySVlečku, ovšem tentokrát zaloví ve složkách s daleko temnějšími žánry.

FB event: https://www.facebook.com/events/5116370498459415
Vstupenky na GoOut.net: https://bit.ly/NightmareDay3rd ♞♘♞♘

Články autora Tisková zpráva

ROCK FOR PEOPLE HOPE ODHALUJE KOMPLETNÍ HUDEBNÍ PROGRAM

Rock for People bude! Dvoudenní festival Rock for People Hope proběhne ve dnech 13. - 14. srpna 2021 v areálu královéhradeckého Festivalparku a…

Prog-metalový triumvirát naznačí současné směry, kudy se tvrdá muzika může ubírat

Do Prahy přijíždí trio Monumets, Heart of a Coward a I Built The Sky. Představí se 19.2. ve Futuru!Při zaměření se na nejsoučasnější pohledy,…