Novinky
Fórum Karlín pohltí svatá trojice Parkway Drive/While She Sleeps/Lorna Shore!
Přejít na obsah

Fórum Karlín pohltí svatá trojice Parkway Drive/While She Sleeps/Lorna Shore!

Australští surfaři Parkway Drive se po třech letech vracejí do Česka, aby 10. září ve Fóru Karlín opět roztočili kolo hlučné a ohnivé show!

Den předtím, než v Praze pocítíme jejich energii na vlastní kůži, vydá tato smečka nové album “Darker Still”, z něhož jsou venku prozatím tři singly, které fanoušky rozdělili na dva tábory - skeptiky uznávající starší éru a nadšence, kteří s otevřenou náručí přijímají i novější a experimentálnějsí směr. Ať však stojíte na kterékoliv straně, není pochyb, že jejich živý projev vás chladnými rozhodně nenechá.

Objeví se také oblíbení angláni While She Sleeps, jejichž poslední album “Sleep Society”, věnující se především mentálnímu zdraví, spatřilo světlo světa minulý rok. Společně s ním také kapela odstartovala stejnojmenný crowdfundingový projekt zaměřený na dlouhodobou udržitelnost fungování kapel. Tito kluci si u fanoušků získávají stále větší oblibu nejenom svými postoji, ale také svým hudebním vývojem.

Aby toho nebylo málo, jako další support, se představí všude omílaní Lorna Shore, kteří křtí pódia svým útroby drtícím deathcorem plným breakdownů a orchestrací, kde je pověstnou třešničkou na dortu zvířecí vokál Willa Ramose.

Nenechte si ujít tuhle velkou metalcorovou párty pod hlavičkou Octopus Promotion!

NAPSALA: Vendy Jobová

Články autora COREMUSIC

Palaye Royale umí být víc než jen teenage guilty pleasure, na Výstavišti byli výborní!

Když Palaye Royale řádí v Praze, nemůžeme u toho chybět. Jejich včerejší koncert v Malé sportovní hale jsme si tedy nenechali ujít. A nebyli…

Heaven Shall Burn s sebou do Fóra Karlín přivezou kvalitní support!

Dobře známí němečtí deathcoristé Heaven Shall Burn se vracejí na pódia. Hned z kraje nového roku vyrážejí na evropské turné a jako support…