Novinky
Je na čase zmínit Chill Addicts ze Španělska! Novej singl "Forever" i s klipem si rozhodně nenechte ujít!
Přejít na obsah

Je na čase zmínit Chill Addicts ze Španělska! Novej singl "Forever" i s klipem si rozhodně nenechte ujít!

Chill Addicts před nějakou dobou vystoupili v zapadlém městečku Nový Bor v České Republice, kde se odvázali takovým způsobem, že jsem alespoň jednou chtěl o klucích udělat zmínku.
Jakožto míchanice punku, metalu, hip hopu či reggae je těžké kapelu někam zařadit. Vlastně celková atmosféra je pravá a jejich hudba si rozhodně na nic nehraje.
Za sebou mají třeba song "Say Goodbye" kde hostuje námi milovaný Neguz a Jahred z HED PE.

Každopádně tu máme novinku "Forever" kterou bychom mohli slyšet na jejich chystaném tour, které zavítá i do Prahy do klubu OrWell.
Březnové koncerty již mají zrušené, ale budeme držet pěsti aby se celková světová situace dala brzy do kupy a třeba se na nich uvidíme!

25. 4. Klub OrWell

ENGLISH:
Chill Addict some time ago performed a show in the remote town Nový Bor in the Czech Republic, where they unfasten in such a way that I wanted to mention the boys at least once.
As a mix of punk, metal, hip hop or reggae, it's hard to put the band somewhere in genres. In fact, the overall atmosphere is genuine and their music is real shit in these days!
They have the song "Say Goodbye", where the beloved Neguz and Jahred from HED PE are the guests.

Anyway, they have released a new song "Forever" which we could hear on their upcoming tour, which will also visit Prague in the club OrWell.
The March concerts have already canceled, but we will keep our fists up so that the overall world situation will soon be improved and maybe we will see them!
Články autora Matty Vaněk

Sum 41 rozválcují Prahu!

Koncert už teď hlásí vyprodáno skrze GoOut portál, což značí jediné –⁠ velkou parádu! Už na letošním RFP kapela znovu předvedla, že…

BLIND CHANNEL: Chtěli jsme vyfakovat celej svět a zároveň najít lidi, co jsou stejně nasraný jako my.

Už nás dělí jen pár dní od velkolepé show finské kapely Blind Channel a abychom vás nalákali, udělali jsme rozhovor přímo s frontmanem Joel…