Novinky
John Wolfhooker přichází s novou tváří pro song Lost And Forgotten
Přejít na obsah

John Wolfhooker přichází s novou tváří pro song Lost And Forgotten

Wolfhookeři přichází s klipem pro song Lost And Forgotten.

Emotivní píseň a dechberoucí text nezanechá bez pocitů melancholie snad nikoho, kdo si v životě prošel zamilovaností, vztahem a v neposlední řadě rozchodem.

Celá skladba i videoklip tak fungují jako nahlédnutí do duše člověka, který se ve svých pocitech utápí. Videem nás provází kaskáda lehce depresivních záběrů eskalující Čupkou v dešti, takže kromě očí fanoušků nezůstal suchý ani frontman kapely.
Za vizuálem stojí Riko Čeko, který již s touto československou čtveřicí v minulosti spolupracoval na klipu k písni Mona Lisa.

Lost And Forgotten je tak třetím singlem z rok starého alba 313, který se nyní těší audiovizuální podobě.

“Občas jedinou možností, jak se dostat z nepříjemného psychického rozpoložení, je přetavit emoce do muziky”, vysvětluje frontman kapely Martin Čupka.

Tvorba písně je již tradičně v rukou samotné kapely. Za produkcí stojí baskytarista backvokalista Filip Vlček a o mix instrumentální části se postaral kytarista Rony Janeček.

Napsala: Monika Lobodášová

Články autora Matty Vaněk

Howard Jones se v 50 letech vrací s druhým albem Light The Torch!

Howard Jones je prostě zvíře a to taky dokazuje ve svých 50 letech! Bývalý frontman Killswitch Engage v roce 2017 změnil název své kapely Devil…

Hacktivist se probouzí ze spánku s novým albem

Kapela Hacktivist se opravdu probudila ze spánku a možná v tu nejlepší možnou dobu! Poslední desku z roku 2016 už máme naposlouchanou a my trpělivě…