Novinky
Kde je djent holubí!? Doma u Wolfhookerů! Nový singl 313 je tu!
Přejít na obsah

Kde je djent holubí!? Doma u Wolfhookerů! Nový singl 313 je tu!

Jestli někdo umí rozjasnit zasmušilý pondělní den, jsou to určitě ti čtyři holubí floutci z našich oblíbených John Wolfhooker. Tentokrát se spíš dá říct, že vám tu pondělní špatnou náladu vytřískají z hlavy, protože novinka s názvem 313 je snad ten nejtvrdší song, co tahle sebranka vydala. Kde je djent holubí? Wolfhookeři cestu ví!

Tvrdý zrno nemá jen hudební složka singlu. Text skladby pochází z období, kdy pánové neměli zrovna na růžích ustláno, alespoň co se týče svých osobních životů. Proto je také plný pochyb, hněvu, úzkosti a paranoie. Třistatřináctka tak dává jakožto druhý singl o něco více ochutnat nové desky, kterou Wolfhookeři piplají už několik měsíců a které se popravdě nemůžeme dočkat.

Videoklip si opět pánové obstarali víceméně svépomocí, jak už u nich bývá zvykem. Na záběrech se mimochodem možná sami najdete, pochází totiž z dosavadních největších koncertů kapely, kterými bylo předskakování Enter Shikari a Hollywood Undead. Kapela si vystačila sama i co se týče samotné produkce, nahrávání a mixování hudby, ovšem mastering tentokrát čtveřice svěřila do rukou Acle Kahneyho ze slovutných TesseracT! A možná proto to tak neskutečně djentí!

Tak si to taky dej!

Články autora COREMUSIC

Vtipálci Royal Republic jsou ve formě! Překvapili i supportující Blackout Problems.

Ach ty Švédi! Jak již název článku napovídá, Royal Republic jsou ve formě a rozhodli se nám to také názorně ukázat. Lucerna nacpaná k prasknutí…

KATALEPSY - Brno, Melodka, 28.11.2019

Ruští brutalíci KATALEPSY se v rámci svého minitour pro ČR zastavili na jeden večer také v Brně. Nebylo to poprvé, takže v Brně a okolí má…