Novinky
Kde je djent holubí!? Doma u Wolfhookerů! Nový singl 313 je tu!
Přejít na obsah

Kde je djent holubí!? Doma u Wolfhookerů! Nový singl 313 je tu!

Jestli někdo umí rozjasnit zasmušilý pondělní den, jsou to určitě ti čtyři holubí floutci z našich oblíbených John Wolfhooker. Tentokrát se spíš dá říct, že vám tu pondělní špatnou náladu vytřískají z hlavy, protože novinka s názvem 313 je snad ten nejtvrdší song, co tahle sebranka vydala. Kde je djent holubí? Wolfhookeři cestu ví!

Tvrdý zrno nemá jen hudební složka singlu. Text skladby pochází z období, kdy pánové neměli zrovna na růžích ustláno, alespoň co se týče svých osobních životů. Proto je také plný pochyb, hněvu, úzkosti a paranoie. Třistatřináctka tak dává jakožto druhý singl o něco více ochutnat nové desky, kterou Wolfhookeři piplají už několik měsíců a které se popravdě nemůžeme dočkat.

Videoklip si opět pánové obstarali víceméně svépomocí, jak už u nich bývá zvykem. Na záběrech se mimochodem možná sami najdete, pochází totiž z dosavadních největších koncertů kapely, kterými bylo předskakování Enter Shikari a Hollywood Undead. Kapela si vystačila sama i co se týče samotné produkce, nahrávání a mixování hudby, ovšem mastering tentokrát čtveřice svěřila do rukou Acle Kahneyho ze slovutných TesseracT! A možná proto to tak neskutečně djentí!

Tak si to taky dej!

Články autora COREMUSIC

John Wolfhooker - 313

Není to moc dlouho, co jsme si naposledy libovali nad novinkou z holubí dílny. Řeč je samozřejmě o jejich nejtvrdším počinu, písni, která…

V Akropoli bojovali Northlane s Polaris o místo headlinera

Máme tu jeden z posledních reportů tohoto roku. Australský duel mezi Polaris // Northlane a druhý výstup Void Of Vision. Jaká byla atmosféra v…