Novinky
Letošní MetalFest v Plzni bude ve znamení zvučných jmen!
Přejít na obsah

Letošní MetalFest v Plzni bude ve znamení zvučných jmen!

Západočeská metropole bude v obležení takových jmen jako Cradle of Filth, SepticFlesh či Amon Amarth. Toto je ale slabý výčet celkové soupisky, která tvoří téměř tři desítky velmi zvučný a zajímavých interpretů. Letos již 9. ročník tohoto našlapaného a dostupného festivalu.

Co si budeme povídat, sami jsme byli již na několika ročnících a vždy jsme si odnesli skvělé zážitky. Možná je to také tím, že festival se nachází téměř v samotném srdci města a můžete volný čas vyplnit nějakou kulturní aktivitou přímo v Plzni. Jistě se tam pro každého něco najde. Navíc hned vedle amfiteátru, kde se bude akce konat, se nachází poměrně rozlehlá Zoo.

Letošní rok bude proto velmi žádaný, nejen pro svou rozmanitost, skvělou dostupnost, ale také pro svůj již zaběhlý řád, který si získal srdce mnoha fanoušků této hudby. Důkazem je také fakt, že Metalfest hlásí vyprodáno, proto se jistě každý, kdo váhal, chytá za hlavu. Nastartuj festivalovou sezonu pořádně se vší parádou. Ať už přijedeš na Drakkaru, vlakem či autem, tento rok by sis neměl nechat ujít. Proč? Mrkni se sám na sestavu!

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/278661472753785/

https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2019-META...

Články autora Jonathan

Slipknot v O2 Areně? Špatný zvuk pro zvučné jméno!

Slipknot jsou tělesem, kteří zvěstují své metalové evangelium již téměř 20 let a určitě nemá smysl zde nějak sáhodlouze rozepisovat jejich…

Behemoth opanovali Fórum Karlín: Tohle se jen tak opakovat nebude!

12.1. se zřejmě tento rok zapíše jako datum s velkým D. Nejen, protože byla sobota a venku byl jadzim (schválně, kdo to rozluští), ale protože…