Novinky
Metalcoreová vichřice prožene chladnou Prahu
Přejít na obsah

Metalcoreová vichřice prožene chladnou Prahu

Milovaná stálice moderní metalové britské hudební scény se vrací dobít Evropu a to včetně Prahy se svým novým počinem nazvaným „Holy Hell“, jež spatří světlo světa 9. listopadu!

Po úmrtí Toma Searlea, zakládajícího kytaristy ARCHITECTS, je „Holy Hell“ prvním dlouhohrajícím počinem kapely, který byl hned z kraje doplněn o videoklip ke skladbě „Hereafter“, který mapuje jejich cestu od tragické události. „Prvních pár měsíců jsem se s tím zkrátka neuměl vyrovnat, cítil jsem se hrozně,“ vysvětluje Dan, dvojče Toma a bubeník ARCHITECTS. „Snažil jsem se to ignorovat a zapomenout na to, ale věděl jsem, že přijde určitý moment, kdy se z toho všeho budu muset ponaučit.“ A tak stojíme u zrodu nové etapy kapely, která oslovila miliony fanoušků po celé zemi nejen svou hudbou, ale také přístupem. Těšit se můžeme na jedenáct nových skladeb, které otřesou základy Fóra Karlín.

O support se postarají dvě neméně uznávané kapely. POLARIS, jakožto první výkop večera se u nás představili již na loňském Never Say Die! Tour a od jejich účinkování na zmiňovaném putovním turné se jejich jméno častuje stále víc ve vyšších kruzích moderního metalcoru.

Třešničkou na dortu jsou také američtí BEARTOOTH, kteří s sebou přivezou novou desku „Disease“. BEARTOOTH netřeba dále představovat, už jen kvůli jejich frontmanovi Calebovi, kterého si můžeme pamatovat například z působení v kapele ATTACK, ATTACK! Zakroužkujte si tedy datum 31.1.2019 - Praha,Forum Karlín!

Články autora Tisková zpráva

AUGUST BURNS RED + WAGE WAR + BETRAYING THE MARTYRS:

Trojice milovaných metalcore kapel na konci listopadu v Praze! Jistota moderního metalu, jedni z posledních old-school metalcore pardálů AUGUST BURNS…

ABORTED + CRYPTOPSY + BENIGHTED + CYTOTOXIN v Uherském Hradišti a v Praze!

Death metalové tažení špičkové čtveřice, které přináší nejen hudební lázeň, ale také divokou podívanou. Jedny z nejlepší jmen současného…