Novinky
METALOVÁ VÉVODKYNĚ CHELSEA WOLFE ZAZPÍVÁ V LUCERNA MUSIC BARU
Přejít na obsah

METALOVÁ VÉVODKYNĚ CHELSEA WOLFE ZAZPÍVÁ V LUCERNA MUSIC BARU

Trocha té Ameriky nikdy neuškodí, že? Již tuto neděli, v Lucerna Music Baru to ale bude spíše americká brána do sametových pekel, a to v podání vokalistky a skladatelky Chelsea Wolfe. Její metalové, folkové a elektronické experimentování tak budeme moci okusit na vlastní kůži.

Koneckonců, ocenily ho i velké produkce, například agentury, co měly na starost reklamu na Jaguar XE, song Feral Love se objevil v traileru na čtvrtou sezónu Game of Thrones a Fear The Walking Dead zas ukořistil píseň Carrion Flowers. Takže 5. srpna 2018 v LMB, nezapomeňte!

Slova pořadatele:

Temná americká skladatelka a vokalistka Chelsea Wolfe představí v Lucerna Music Baru znamenité album Hiss Spun, na kterém navazuje na své pojetí hudby coby ideálního prostředníka k vymítání vnitřních démonů. Můžeme se bavit o gotice i doom popu, ona sama coby inspirace pro novou desku zmiňuje tak rozličné hudebníky jako jsou Nine Inch Nails a Tricky. A přestože je její hudba notně zatěžkaná a tím hůře snesitelná pro mainstream, neváhali ji využít třeba tvůrci seriálu Hra o trůny.

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/121096072071903/

Články autora COREMUSIC

BEARTOOTH - Disease aneb nové album s odstupem času

Nové album Disease americké metalcorové skupiny Beartooth bylo dlouho očekávaným kouskem letošního roku. Napětí ještě více zvýšil únik…

Archspire přivezli do Brna porci vyspělého death metalu

Pondělí 3. 12. 2018 – Brno – MelodkaREVOCATION (USA), ARCHSPIRE (CAN), SOREPTION (SWE), RIVERS OF NIHIL (USA)Z brněnské Melodky se pomalu ale…