Novinky
METALOVÁ VÉVODKYNĚ CHELSEA WOLFE ZAZPÍVÁ V LUCERNA MUSIC BARU
Přejít na obsah

METALOVÁ VÉVODKYNĚ CHELSEA WOLFE ZAZPÍVÁ V LUCERNA MUSIC BARU

Trocha té Ameriky nikdy neuškodí, že? Již tuto neděli, v Lucerna Music Baru to ale bude spíše americká brána do sametových pekel, a to v podání vokalistky a skladatelky Chelsea Wolfe. Její metalové, folkové a elektronické experimentování tak budeme moci okusit na vlastní kůži.

Koneckonců, ocenily ho i velké produkce, například agentury, co měly na starost reklamu na Jaguar XE, song Feral Love se objevil v traileru na čtvrtou sezónu Game of Thrones a Fear The Walking Dead zas ukořistil píseň Carrion Flowers. Takže 5. srpna 2018 v LMB, nezapomeňte!

Slova pořadatele:

Temná americká skladatelka a vokalistka Chelsea Wolfe představí v Lucerna Music Baru znamenité album Hiss Spun, na kterém navazuje na své pojetí hudby coby ideálního prostředníka k vymítání vnitřních démonů. Můžeme se bavit o gotice i doom popu, ona sama coby inspirace pro novou desku zmiňuje tak rozličné hudebníky jako jsou Nine Inch Nails a Tricky. A přestože je její hudba notně zatěžkaná a tím hůře snesitelná pro mainstream, neváhali ji využít třeba tvůrci seriálu Hra o trůny.

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/121096072071903/

Články autora COREMUSIC

VČEREJŠÍ KONCERT SOULFLY & HORRIBLE CREATURES? NAPROSTÁ MRDA!

Ano, naprostá mrda! Lepší reakce na nedělní koncert legendárních Soulfly a supportujících Horrible Creatures v Roxy mě fakticky nenapadaj. Tady…

FAJTFEST 2018: KOUZELNÝ FAJTŮV KOPEC NA ZÁVĚR ZAPLAVILO JAPONSKÉ KŘIŠŤÁLOVÉ JEZERO

Desátý FajtFest už je pár dní za námi, šílenství trošičku opadlo, takže by se slušelo podívat se na celou věc trochu kriticky. No jo, jenomže…