Novinky
METALOVÁ VÉVODKYNĚ CHELSEA WOLFE ZAZPÍVÁ V LUCERNA MUSIC BARU
Přejít na obsah

METALOVÁ VÉVODKYNĚ CHELSEA WOLFE ZAZPÍVÁ V LUCERNA MUSIC BARU

Trocha té Ameriky nikdy neuškodí, že? Již tuto neděli, v Lucerna Music Baru to ale bude spíše americká brána do sametových pekel, a to v podání vokalistky a skladatelky Chelsea Wolfe. Její metalové, folkové a elektronické experimentování tak budeme moci okusit na vlastní kůži.

Koneckonců, ocenily ho i velké produkce, například agentury, co měly na starost reklamu na Jaguar XE, song Feral Love se objevil v traileru na čtvrtou sezónu Game of Thrones a Fear The Walking Dead zas ukořistil píseň Carrion Flowers. Takže 5. srpna 2018 v LMB, nezapomeňte!

Slova pořadatele:

Temná americká skladatelka a vokalistka Chelsea Wolfe představí v Lucerna Music Baru znamenité album Hiss Spun, na kterém navazuje na své pojetí hudby coby ideálního prostředníka k vymítání vnitřních démonů. Můžeme se bavit o gotice i doom popu, ona sama coby inspirace pro novou desku zmiňuje tak rozličné hudebníky jako jsou Nine Inch Nails a Tricky. A přestože je její hudba notně zatěžkaná a tím hůře snesitelná pro mainstream, neváhali ji využít třeba tvůrci seriálu Hra o trůny.

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/121096072071903/

Články autora COREMUSIC

Twenty Øne Piløts – Trench

První recenze v ČR? Dost možná. Tmel rozdílných scén? Rozhodně. Mistrovské dílo? Tak to si přečtěte níže! Twenty Øne Piløts mají nové…

VČEREJŠÍ KONCERT SOULFLY & HORRIBLE CREATURES? NAPROSTÁ MRDA!

Ano, naprostá mrda! Lepší reakce na nedělní koncert legendárních Soulfly a supportujících Horrible Creatures v Roxy mě fakticky nenapadaj. Tady…