Novinky
Mudvayne se po 12 letech vrací dobýt svět! BR BR DENG je zpět!
Přejít na obsah

Mudvayne se po 12 letech vrací dobýt svět! BR BR DENG je zpět!

Další obrovský reunion proběhl právě v sobotu na Inkcarceration festivalu v Ohio!
Mudvayne před 12 lety ukončili svou cestu a každý se začal věnovat vlastním projektům. Chad Gray se naplno pustil do Hellyeah a sólo kariéry,
basák Ryan Martine zase do svého projektu Soften The Glare, se kterým vydal 2 alba a jedno právě z roku 2020.
Bubeník se od roku 2015 zase zapojil do sestavy Audiotopsy.
Kytarista Greg Tribbett kluky ale nikdy neopustil, chvilku byl s Chadem v Hellyeah a potom s bubeníkem ve zmíněných Audiotopsy.

Kapela ještě zahraje na
Louder Than Life v Louisville, Aftershock v Sacramentu a Welcome to Rockville na Floridě; podle promotéra a organizátora festivalů Dannyho Wimmera to budou jediná živá vystoupení kapely v roce 2021.

Mudvayne na stage dotáhli trochu pozměněný ale naprosto famózní outfit, takže jsme se cítili, jako bychom se vrátili zpátky do roku 2000 do éry L.D. 50!
Show obsahovala 14 nejznámějších songů jako Dig, Happy, Not Falling, Death Blooms, Determined a další!

Instrumentálně nejde najít žádnou chybičku, zní to všechno přesně tak jak by si to každý fanoušek Mudvayne přál, bohužel horší to je s vokály Chada, kterého tento návrat otestoval.
Přeci jen si vezměte, že Hellyeah nikdy nebyli tvrdou kapelou, Chad se tu hodně zaměřoval na čisté vokály, které ovšem nemají chybu.
Ale pokud jde o jeho nejmocnější zbraň, tak ta tu pokulhává, přeci jen po 12 letech se vrátit k něčemu co každý obdivoval a říkal si, jak to dokáže zvládnout po celou dobu koncertu.
V 50 letech nečekejte, že bude znít jako na první desce. Podle nás to chce jen čas než se dostane zase do formy! Každopádně posíláme taky jeden vztyčený prostředníček zvukařovi, který mu taktéž podle komentářů od návštěvníků koncertu pěkně posral zvuk!

PS: Ryan jak kdyby nezestárnul, lítá po pódiu jako utržený ze řetězu! Ten se na to musel tak těšit!

Mrkněte na některé videa, nahraná na youtube:

Photo by: Julian Foglietti


Články autora Matty Vaněk

Sum 41 rozválcují Prahu!

Koncert už teď hlásí vyprodáno skrze GoOut portál, což značí jediné –⁠ velkou parádu! Už na letošním RFP kapela znovu předvedla, že…

BLIND CHANNEL: Chtěli jsme vyfakovat celej svět a zároveň najít lidi, co jsou stejně nasraný jako my.

Už nás dělí jen pár dní od velkolepé show finské kapely Blind Channel a abychom vás nalákali, udělali jsme rozhovor přímo s frontmanem Joel…