Novinky
My Chemical Romance na cestě do České republiky!
Přejít na obsah

My Chemical Romance na cestě do České republiky!

Gerard Way

Osobnost Gerarda Wayne už nejspíš střetnul kde kdo. Status legendární kapely My Chemical Romance vystřelil většinu členů do pomyslných síní slávy ale jak tomu tak bývá, je to právě Gerard, který je na očích nejvíce. A rozhodně to není díky skandálům, jak tomu v této branži bývá.
Tento talentovaný umělec má za sebou i spousty dalších projektů o kterých jste možná ani nevěděli. Tak například, že pracoval jako internista ve stanici Cartoon Network? Zde byl také přímým svědkem útoku 11. září. Jeho život se víceméně vždy motal kolem komixů, pohádek, umění a tak dále. Je velice nadaný v kresbě, malování nebo jak to chcete vlastně nazvat, a dokonce i poslal komix právě do Cartoon Network. Ten byl však zamítnut pro podobnost s jiným dílem této stanice. Úspěch však slavil například s komixy The True Lives of the Fabulous Killjoys, Doom Patrol a nebo všem již známá Umbrella Academy.


Poslední zmiňovaná, původně grafická novela, se dostala od komixů až na pomyslná filmová plátna! Kontrakt s Netflixem umožnil vznik jíž třetí řady úspěšného seriálu.
Skalní fandové MCR by zcelajista vyzobali i další zajímavosti ale to by mohl být článek na několik stránek. My tedy jen na závěr dodáváme, že se Gerard a další členové kapely objeví i v Praze, v rámci jejich dlouho očekávané comeback tour už v sobotu 11. června v obrovské O2 aréně!
To nechcete zmeškat.
Koncert pořádá Live Nation ve spolupráci s Conspiracy concerts a lupení koupíte na www.livenation.cz

Články autora Matty Vaněk

Caskets: Název kapely jsme změnili z donucení. Nakonec nás to ale posílilo!

Matty si střihnul rozhovor s mladou a velmi nadějnou kapelou Caskets (ex-Captives), a to se zpěvákem Matt Flood a kytaristou Craig Robinson.Na Rock…

Volbeat, Bad Wolves a Skindred už pomalu klepou na dveře!

O kvalitách dánské hard rock‘n rollové legendy Volbeat se mohou jejich čeští fanoušci přesvědčit už 28.10.2022 v pražském O2 Universu.…