Novinky
Naše Fajtfest brožurka pro nováčky, ale i ostřílené veterány!
Přejít na obsah

Naše Fajtfest brožurka pro nováčky, ale i ostřílené veterány!

Dělí nás už jen jeden den od Fajtfestu a protože mnoho z nás se nemůže už dočkat, tak si pojďme říct pár podstatných informací!

Středeční Warm Up se bude konat od 17:00 hod a vstupné je pouze na místě za 200,- Kč! Těšit se můžete například na domácí Depression Island či Bad Victim!
Naše redakce se na vás bude těšit ve čtvrtek, kdy se spouští hlavní program, který už musíš znát nazpaměť (smích) !

Naše tipy: The Oklahoma Kid, Deez Nuts, Knocked Loose a naše domácí scéna!

Rozehřívačka? Well, tak se pojďme mrknout na pátek!
Ten nás nenechá ani chvilku v klidu a jestli si myslíš, že Knocked Loose z tebe vytřískaj všechno, počkej si na další silný zastoupení hardcore scény!
Naše tipy: Hounds, Ten56, Mushroomhead, Lionheart nebo Cabal!Dostali jsme se do finále! Ten kdo přežije parádní pátek, musí se hned dostat zpátky na nohy, protože zdaleka nekončíme!
Den totiž budou otvírat samé neokoukané bandy, které si možná nikdy neslyšel, a zde platí i naše pravidlo! Never stop exploring!
Naše tipy: Manu Armata, Solitaris, Atena, Guilt Trip, Hacktivist, Dropout Kings, Landmvrks a nezapomenout na Blood Youth! Nebo nekončící páárty!Fajtfest zveřejnil i moc pěknou mapku areálu, kde nás čeká pár změn! Jen se koukni!

Z naší redakce můžeš potkat šéfredaktora Mattyho, Simču, Oldu, Ninu, Davida a Martina!
Moc rádi se s kýmkoliv uvidíme a na kopci budeme dělat naprosto novou věc, kterou jsme nikdy nezkusili! A to se brzy dozvíte!
Čeká nás jako každý rok spousta rozhovorů a parádní obsah, který vám vždy poctivě servírujeme na talíř!

Těšíme se na kapely, na vás a hlavně na celou fajtfest crew!Články autora Honza Trávníček

Rob Watson z Lionheart: Náboženské výrazy jsou pro mě cesta jak lépe vyjádřit osobní pocity!

Jedním z headlinerů letošního Fajtfestu byla i kapela Lionheart, která dorazila až ze slunné Kalifornie. Tuto příležitost jsme hned využili…

Brutal Assault klepe na dveře!

Už 9. srpna se otevřou brány josefovské pevnosti, aby přivítali milovníky tvrdé hudby z celé Evropy. Pětadvacátý ročník festivalu Brutal…