Novinky
Nový singl Break Me Down od John Wolfhooker? Naskočí ti husina až na zadku!
Přejít na obsah

Nový singl Break Me Down od John Wolfhooker? Naskočí ti husina až na zadku!

John Wolfhooker vydali pěkně rozpečenou novinku. Nebudu chodit kolem horký kaše, tohle je jednoznačně moje nejoblíbenější písnička z jejich dílny. Klip je naprosto fenomenální a rozhodně ho hodnotím 10/10. Kamery se ujala Alexandra Hrašková, která tvoří spolu s Adrianem, bubeníkem JW, pod názvem FEROproduction. Novinka nese název Break Me Down a frontman kapely Martin Čupka do ní ostikl rok svého života, což je bezpochyby znát na jeho fenomenálním hlasovém výkonu.

Celá nahrávka vznikla pouze pod taktovkou kapely. “Během songwritingu a produkce jsme sami sebe snažili posunout za naše dosavadní hranice, zvláště co se použitých zvuků týče," vysvětlují holubi.

Monika Lobodášová

Články autora COREMUSIC

Secrets of Separation chystají online koncert

Stýská se vám po koncertech a chtěli byste si to alespoň trochu vynahradit? Máme pro vás řešení! Secrets of Separation chystají na ponděli…

Nová Chmelnice se po zásahu After the Burial otřásla v základech! Předskakovali jim Polar, Make Them Suffer a Spiritbox.

Večer otevřela poměrně nově zformovaná prog kapela Spiritbox (ex-Iwrestledabearonce). Kapela se zpěvačkou v čele má na svém kontě zatím jednu…