Novinky
Osmá volyňská Summer Punk Party láká na Get The Shot nebo Total Chaos
Přejít na obsah

Osmá volyňská Summer Punk Party láká na Get The Shot nebo Total Chaos

Volyně se chystá na již osmý nálet pankáčů, hardcoristů nebo prostě jen milovníků letních festivalů. Na tamním koupališti již za dva týdny propukne tradiční Summer Punk Party! Letos rozburácí 15 kapel prostory malebné prvorepublikové plovárny ve dnech 16. a 17. srpna. Tak si prodluž dovolenou!

Mezi tahouny letošního ročníku totiž patří hardcorová petelice Get The Shot. Tito neurvalí Kanaďané loni na Mighty Sounds a Fajtfestu jasně ukázali, že si razí cestu mezi žánrovou špičku. A slovo "razí" je potřeba několikrát podtrhnout, protože jejich live shows jsou skutečně jedna velká skupinová mlátička! Další headliner tohoto roku - americká punková partička Total Chaos - již hvězdou je, a to na punkovém poli! Mezi velká jména z české scény se letos zařadí Punk Floid nebo Exni!to, tvrdší žánry pak budou reprezentovat Skywalker nebo Hentai Corporation.

Dvě velmi zajímavé kapely dorazí také ze země našich slovenských přátel - Slobodná Európa, která letos slaví úctyhodných 30 let, a kapelně o více než polovinu mladší, přesto ale velmi oblíbení, From Our Hands! Z dalších jmen pořadatelé vypichují např. The Gangnails, Better Way, Satisfucktion, Kung-Fu Girlz nebo Supertesla.

Oblíbený bazén, ze kterého můžou návštěvníci s vychlazeným pivem v ruce pozorovat dění na pódiu, bude samozřejmě opět k dispozici, stejně jako brusu nový festivalový merchandise, či stánky různých neziskovek v čele s partnerskými Show Your Help. Těšit se můžete taky na speciální akustické afterparty!

Vstupenky jsou k dostání online v síti GoOut nebo na následujících předprodejních místech:
Volyně: Infocentrum
Strakonice: Temple Skate Shop
Vimperk: Hotel Zlatá hvězda
České Budějovice: MC Fabrika
Praha: Rock Café

Odkazy:
FB stránka: http://www.facebook.com/SummerPunkPartyVolyne/
FB event: http://www.facebook.com/events/2267121156735670/
Předprodej: http://goout.net/cs/listky/summer-punk-party-volyn...

Články autora COREMUSIC

Nový singl Break Me Down od John Wolfhooker? Naskočí ti husina až na zadku!

John Wolfhooker vydali pěkně rozpečenou novinku. Nebudu chodit kolem horký kaše, tohle je jednoznačně moje nejoblíbenější písnička z jejich…

Adept na koncert roku? Rozhodně! SUM 41 jsou v nejlepší formě!

Bývalý areál Branických ledáren hostil hvězdnou kapelu, na které vyrůstal nejeden příznivce pop punku apod. žánrů. A musím říct, dámy…